Okunma

Drone meraklıları için en iyi drone modelleri!


15 Ocak 2018 Pazartesi 20:00
Drone meraklıları için en iyi drone modelleri!

Ülkemizde bir çok kişinin kendine hobi edindiği drone pilotluğu, trend haline geldikçe daha fazla kişinin dikkatini çekerek, hangi ürünü almak daha mantıklı sorularını da beraberinde getirdi. Şu anda Türkiye’de kayıtlı en az 25.000 drone bulunması da bu konuda insanların ne kadar meraklı olduğunu gözler önüne sürüyor. İşte tam olarak bu sebeple sizler için en iyi drone listesini hazırladık.

İşte en iyi drone listesi!

UDI U818A : Tüm pervaneleri korunaklı olan model, uçuş sırasında sizlere vermiş olduğu güven dolayısıyla tercih edebileceğimiz ürünlerden biridir.

Ürünün fiyatı ülkemizde 250 ile 300 lira arasında değişmektedir. Ancak fiyatının ucuz olması onun havada kalma süresini ve kamerasının kalitesini oldukça düşürmüş gibi duruyor. Ürünün havada kalma süresi yalnızca 9 dakikadır.
yazarEmre Kılıç

Teknolojik gelişmelere oldukça meraklı olan Emre, üniversite hayatına başlamasıyla birlikte teknoloji ve oyun gibi konularda SDN bünyesinde haber ve makaleler yazmaya başladı.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Drone meraklıları için en iyi drone modelleri!”

 1. Anonim dedi ki:

  Mavic pro 2 var zaten

 2. cgds dedi ki:

  mavic pro tabiki de

  1. Anonim dedi ki:

   mavic pro 2 tabiki de 🙂

" Drone meraklıları için en iyi drone modelleri! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Drone meraklıları için en iyi drone modelleri! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Drone meraklıları için en iyi drone modelleri! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "