Drone’ları ile ünlü DJI önemli bir ortaklığa imza attı!


01 Aralık 2018 Cumartesi 15:11
Drone’ları ile ünlü DJI önemli bir ortaklığa imza attı!

Drone’ları ile tanınan DJI, eğitim ve araştırma alanlarında resmi bir ortaklık kurmak amacıyla Torino Politeknik Üniversitesi ile bir ortaklık imzaladığını duyurdu.

Drone’ları ile ünlü DJI önemli bir ortaklığa imza attı!

Söz konusu bu ortaklığı basın bildirisi ile duyuran şirket,  teorik ve pratiğe yönelik akademik ortamda drone’ların nasıl kullanıldığını gösteren kısa bir film de çekti. Bilindiği üzere Torino Politeknik Üniversitesi, mimarlık ve mühendislik alanındaki tüm sektörlerde en yeni teknolojilere öncülük eden uluslararası kamu kuruluşlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Avrupa’da ilk defa Torino Politeknik Üniversitesi tarafında verilen drone haritalama dersi ile birlikte, öğrencilerine her daim teknolojinin nimetlerini sunan Politeknik Üniversitesi, drone konusunda daha da ön plana çıkmayı hedefliyor.

DJI ile imzalanan ortaklık sayesinde Politeknik Üniversitesi, kurumsal uygulamalar için endüstri standartlarını belirleme konusunda önemli çalışmalara imza atacak.

DJİ

Juskauskas açıklamasında ” Torino Politeknik Üniversitesi drone araştırması ve inovasyon için bir altyapı sunarak gerçek bir ticari drone ekosistemine mükemmel bir örnek teşkil ediyor. Üniversiteyi desteklemekten gurur duyuyoruz çünkü drone müfredatı, öğrencilere ve araştırmacılara, gelecekteki kurumsal çözümler için sağlam bir teorik ve pratik bir temel sağlıyor. ” ifadelerine yer verdi. Aşağıdan söz konusu, kısa filmi izleyebilirsiniz. İyi seyirler!
yazarDeniz Aslan

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Drone’ları ile ünlü DJI önemli bir ortaklığa imza attı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Drone’ları ile ünlü DJI önemli bir ortaklığa imza attı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Drone’ları ile ünlü DJI önemli bir ortaklığa imza attı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?