Okunma

Drupal 7.0 Beta 3 Yayınlandı!


15 Kasım 2010 Pazartesi 07:00
Drupal 7.0 Beta 3 Yayınlandı!

Açık kaynak kodlu, ücretsiz bir uygulama olan Drupal, başarılı bir web içerik yönetimi sistemi olarak dikkat çekiyor. Drupal ile tek veya çok sayıda kişiye uygun internet siteleri yaratılabiliyor. Tema özellikleri sayesinde yazılımın sahibi, sitesini gönlünce renklendirip, zenginleştirebiliyor. Aracın diğer avantajları arasında, içerik sınırlandırma becerisi sayesinde kullanıcının çok daha fazla insiyatif kullanabilmesi ve açık kaynak kodu aracılığıyla sürekli geliştirilebilmesl yer alıyor.

 

Şimdi bu yetenekli uygulamanın 7.0 Beta 3 sürümü yayınlandı. Drupal 7 Beta 3 bünyesinde, jQuery 1.4.4 ve jQuery UI 1.8.6 yükseltmesi, sayısız erişim kolaylığı ve tüm kritik bugların ortadan kalkması gibi özellikler barındırıyor. Drupal’ın son sürümüne ulaşmak için bağlantıya tıklamanız yeterli.

Drupal Uygulamaları

Drupal Çalışmaları

Drupal Çalışmaları

Drupal Modülleri

Drupal Karanlık Teması

 

:: Web içeriğini yönetirken hangi uygulamadan faydalanıyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Drupal 7.0 Beta 3 Yayınlandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Drupal 7.0 Beta 3 Yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Drupal 7.0 Beta 3 Yayınlandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "