Okunma

DSi Yine Şaşırtmadı


08 Nisan 2009 Çarşamba 07:39
DSi Yine Şaşırtmadı

Pazar araştırma uzmanı GfK-ChartTrack tarafından açıklanan bilgilere göre, henüz geçtiğimiz günlerde Avrupa ve ABD’de piyasaya sürülen Nintendo’nun 3. DS konsolu DSi, sadece ilk iki gününde İngiltere’de 92 bin sattı. Ülke tarihinin en hızlı satılan dördüncü konsolu olan Nintendo DSi, Cuma ve Cumartesi günü diğer tüm konsolların toplamından daha fazla satış yakaladı.

Eskiye Rağbet de Sürüyor

DS Lite‘ın da satışlarının DSi çıkışına rağmen kararlılığını sürdürmesinden büyük sevinç duyduklarını belirten DSi Kıdemli Ürün Müdürü James Honeywell, bu rakamların sadece başlangıç olduğunu, yıl boyunca sıkı çalışarak edindikleri yeri koruyacaklarını belirtti.

:: DSi almayı düşünüyor musunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" DSi Yine Şaşırtmadı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere DSi Yine Şaşırtmadı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda DSi Yine Şaşırtmadı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "