Dünden Bugüne Fotoğraflarla CES tarihi!


08 Ocak 2018 Pazartesi 09:40
Dünden Bugüne Fotoğraflarla CES tarihi!

Dünyanın en büyük teknoloji organizasyonlarından biri olan CES (Consumer Electronics Show) 9 Ocak tarihinde bir kez daha kapılarını açacak.

CES tarihi ilk olarak 1967 tarihinde New York’ta düzenlenen etkinlikle başladı. Daha sonraları Las Vegas, Nevada’da düzenlenen etkinlik, 1978 – 1994 yılları arasında iki yılda bir gerçekleştirilen CES günümüzde her yıl Ocak ayında gerçekleştiriliyor.

:: CES 2018 hakkındaki tüm haberlerimiz için tıklayınız

CES tarihi boyunca tanıtılan en önemli ürünler neler?

CES‘i bu kadar önemli yapan şüphesiz teknoloji şirketlerinin birçok yeni ürününü bu etkinlik öncesinde tanıtması ve fuar kapsamında görücüye çıkarması.

CES tarihi boyunca birçok önemli ürünün ve teknolojinin doğuşuna ev sahipliği yaptığı için teknoloji dünyasındaki yeri oldukça farklı. CES‘in tanıtımına ev sahipliği yaptığı önemli ürün ve teknolojiler arasında sonraki sayfada listesini ve tarihlerini bulabileceğiniz oldukça kalabalık bir liste yer alıyor.

15-01/04/ces-album.jpg

Durum böyle olunca, biz de CES 2018 özel bölümümüze, etkinliğin tarihi fotoğraflarını ekleyip, teknolojinin ve CES’in geçmişine bir ışık tutalım istedik. CES’in dünden bugüne geçmişini tarihe ışık tutan fotoğraflarla ilerleyen sayfalarda görebilirsiniz.

CES ekibi tarafından açıklanan ve bugüne kadar tanıtılan önemli ürün ve teknolojilerin listesiyle birlikte tarihi CES fotoğraflarını görmek için sonraki sayfaya geçiniz…
yazarBekir Can Yumrutepe

Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Bekir Can, 2014 yılının Ağustos ayından bu yana ShiftDelete.Net bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Dünden Bugüne Fotoğraflarla CES tarihi!”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  şu resim izlemelerine bir kolaylık getirseniz hala 2000 yılındaki gibi tek tek sıra numarasına basarak sonraki resime geçmeye çalışıyoruz.

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Fotoğraftaki ces fuarı şimdiki eskici dükkanını anımsatıyor. Bir gün ces2015 de bizden sonrakilere hatta bize öyle gelecek.

" Dünden Bugüne Fotoğraflarla CES tarihi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dünden Bugüne Fotoğraflarla CES tarihi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dünden Bugüne Fotoğraflarla CES tarihi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
 2. 2 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
 3. 3 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
 4. 4 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
 5. 5 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
 6. 6 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
 7. 7 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!
 8. 8 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
 9. 9 Apple Watch Series 6 inceleme! Apple Watch Series 6 inceleme!
 10. 10 Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü? Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü?