Dune filmi için fragman tarihi belli oldu


30 Temmuz 2020 Perşembe 14:40
Dune filmi için fragman tarihi belli oldu

Frank Herbert’in 1965 yılındaki Dune romanından beyaz perdeye uyarlanacak sinema filminin ilk fragmanıyla ilgili yayın tarihi belli oldu. Star Wars serisine de ilham kaynağı olan yapımın kadrosunda birbirinden kariyerli yıldızlar bulunuyor.

Dune filminden ilk fragman tarihi belli oldu

Frank Herbert’in kaleminden 1965 yılında okuyucuyla buluşan Dune, daha önce birkaç kez sinemaya uyarlanmış, ancak kitaptaki bilim kurgu dünyasını yansıtmak mümkün olmamıştı. Screenart’ın haberine göre bu defa Denis Villeneuve’nin yönetmen koltuğuna oturacağı yapımın ilk fragmanına önümüzdeki Ağustos ayında merhaba diyeceğiz. Daha önce uyarlamaları başarısız olan yapımdan bu kez beklentiler oldukça fazla. Zira filmin oyuncu kadrosunda Javier Bardem, Jason Mamoa, Josh Brolin, Oscar Isaac, Timothee Chalamet gibi etkileyici isimler bulunuyor.

Dune filmi için ilk fragman tarihi belli oldu

Hikaye olarak Atreides ailesinin son derece değerli kaynakları yönetip korumaya çalıştığı çöl gezegeni Arrakis’te geçen Dune, Paul Atreides’in hikayesini anlatıyor. Baharat adı verilen bu kaynak tüketene uzun bir yaşam süresi ve iyi bir bilinç sunmakta, ancak pek çok yan etkiyi de bir arada getirmektedir. Bu kaynağı ve Gezegenin kontrolünü ele geçirmek isteyen Harnoken ailesi tarafından Paul ve ailesine bir tuzak kurulur. Bu tuzak sonrasında aile dağılarak firari hale gelir. Ana kahraman Paul ailesinin gezegenin kontrolünü yeniden kazanması için mücadele ederken, tüm evrenin de kaderini değiştirme ihtimalini anlatıyor.

Aralık 2020 tarihinde vizyona girecek Dune Filmi için büyük aksamalara sebep olan Koronavirüs salgını sebebiyle bir erteleme gelip gelmeyeceği merak konusu. Warner Bros., dağıtıcılığını üstlenilen film için uzun bir süredir sessizdi. Ancak Ağustos ayında yayınlanacak fragman ile bu sessizliğini güçlü bir şekilde bozması bekleniyor.
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Dune filmi için fragman tarihi belli oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dune filmi için fragman tarihi belli oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dune filmi için fragman tarihi belli oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  2. 2 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  3. 3 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  4. 4 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  5. 5 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik
  6. 6 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  7. 7 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  8. 8 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  9. 9 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  10. 10 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!