Okunma

Dünya Kupası Heyecanı Bu Oyuna Taşındı


30 Haziran 2014 Pazartesi 10:00
Dünya Kupası Heyecanı Bu Oyuna Taşındı

Futbol üç ihtimalli bir spor ancak sözkonusu Dünya Kupası olunca ihtimaller ikiye düşüyor: galibiyet ve mağlubiyet. 2014 Dünya Kupası ise bu ihtimalleri hiç beklenmedik bir dizilimle karşımıza çıkardı. Futbolda ekol oluşturan İspanya gibi devler üst tura çıkamazken, pek çok sürpriz takım adını finallere yazdırmayı başardı.

Türkiye’de de büyük bir heyecanla takip edilen 2014 Dünya Kupası için bir online oyun hazırlayan TeknoSA, Tekno Cup adını verdiği bu oyunda kendi takımınızı oluşturarak, Facebook arkadaşlarınızla turnuvalar düzenlemenize olanak tanıyor. Oyunu buraya tıklayarak oynayabilirsiniz.

Tekno Cup’ta her futbolcuyu bir Facebook arkadaşınız temsil ediyor ve bunların performansı, arkadaşınızın Facebook’taki aktifliğiyle paralellik gösteriyor. Facebook üzerinde beğeni, yorum ve paylaşım yaptıkça hem oyuncuların hem de takımın genel olarak performansı artıyor.

Her takımın günde 5 maç hakkına sahip olduğu turnuvanın sonunda yapılacak çekilişle şanslı katılımcılar Samsung 55H800 Curved TV, LG 55LB652, Philips 47PFK6589, Vestel 65PF7575 LED TV televizyonlara sahip olacak. Böylelikle bu kupayı değil ama, belki bir sonraki büyük futbol etkinliğini daha kaliteli bir TV’de izleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

:: Futbolda iddialı mısınız?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dünya Kupası Heyecanı Bu Oyuna Taşındı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dünya Kupası Heyecanı Bu Oyuna Taşındı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dünya Kupası Heyecanı Bu Oyuna Taşındı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "