Dünya Kupasının Stadı Enterasys’e Emanet


18 Haziran 2010 Cuma 10:12
Dünya Kupasının Stadı Enterasys’e Emanet

Enterasys, yepyeni bir projeye imza attı. Tüm dünyanın izlediği ve bu yıl Güney Afrika’da düzenlenen Dünya Kupası’nın en büyük stadının IPTV altyapısı Enterasys tarafından üstlenildi. Soccer Stadium, 94 bin kişilik kapasitesiyle turnuvanın göz bebeği durumunda. Açılış ve kapanış maçlarının yanı sıra en prestijli maçlar yine bu stadyumda gerçekleştiriliyor.

Tüm dünyada 70’den fazla ülkede müşterisi bulunan Enterasys, bu projeye büyük önem veriyor. Şimdiye kadar gerçekleştirdiği başarılı projeler göz önüne alınarak Soccer City Kurulu tarafından tercih edilen firma, birçok dünya devinden daha iyi, daha güvenilir ve daha ekonomik olduğu için seçildi (HP’nin Yeni Network Ürünleri).

 

Teknolojinin eğlence ile birleştiği nokta.


Yüz bine yakın koltuk kapasitesinin yanında 99 VIP süit de barındıran Soccer Stadium bugünlerde dünyanın en önemli kişilerini de ağırlıyor. Stadium’da; tam entegre AV sistemi, uydudan gelen TV programlarını stadyumun içerisinde bulunan HD IP TV’lere aktaran sistemler ve oyun sahasına tepeden bakan iki büyük LCD monitörle internet üzerinden yayın sistemi ve tüm stadyumda bulunan 700 monitöre görüntüleri aktaran sistemler bulunmakta.

Toplam 700 adet IPTV cihazı; canlı programlar, genel bilgi ve ticari reklam amaçlı olarak sistem’in merkezindeki bir kumanda yapısı üzerinden birbirinden bağımsız olarak ayarlanabilmekte. Acil mesajları içeren birden fazla yayınlar, talep üzerine herhangi bir IPTV’de gösterilebilmekte (3G Bağlantınızı Edimax ile Paylaşın).

:: Enterasys markasını daha önce duymuş muydunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dünya Kupasının Stadı Enterasys’e Emanet konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dünya Kupasının Stadı Enterasys’e Emanet ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dünya Kupasının Stadı Enterasys’e Emanet ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?