Okunma

Dünyanın En Büyük Teknoloji Mağazası Açılıyor


06 Ekim 2010 Çarşamba 07:20
Dünyanın En Büyük Teknoloji Mağazası Açılıyor

Teknoloji dünyasının iki dev ismi olan Microsoft ve Apple arasındaki savaş giderek kızışıyor. Eskiden ürünleri ve yazılımları sayesinde birbirleriyle savaşan bu iki büyük firma, artık mağazacalık anlayışıyla da rekabetlerini sürdürüyuor.(Steve Jobs’dan Üstün Teknolojili Ev)

 

#y3/b827cf40be8292694e9db874079dae20.flv#

Apple‘ın dünyanın en büyük teknoloji mağazalarından birini açmasından sonra Microsoft‘ta olaya kayıtsız kalmadı ve rekoru kırmak için yeni atılımlar yaptı.

İki Dev Karşı Karşıya

Yazılım devi, Amerika‘da bulunan bir alışveriş merkezine bu yılın sonlarında hizmet vermeye başlayacak bir teknoloji marketi açıyor. Dünyanın en büyük teknoloji mağazası unvanına sahip olacak olan bu mekanın aynı zamanda başka bir özelliği var.

Microsoft, rekor denemesini gerçekleştirmek için bir Apple 300+ mağazasının karşısını seçmiş. Alışveriş merkezini gezenler iki mağaza arasındaki ateşli rekabetten kârlı çıkacka gibi duruyor. Bu proje başarılı olursa Microsoft tıpkı Apple gibi tüm dünyaya yayılmış bir mağazalar zinciri için çalışmalara başlayacak.

:: Sizce bu iki büyük firmanın mağazalar zinciri savaşı tüketiciye ne gibi avantajlar sunacak?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dünyanın En Büyük Teknoloji Mağazası Açılıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dünyanın En Büyük Teknoloji Mağazası Açılıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dünyanın En Büyük Teknoloji Mağazası Açılıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "