Okunma

Dünyanın en küçük HD kameralı drone modeli!


17 Temmuz 2018 Salı 16:00
Dünyanın en küçük HD kameralı drone modeli!

Küçük HD kameralı drone arayışımıza, SKEYE Nano 2 modeliyle son şimdilik son veriyor gibiyiz. Dünyanın en küçük HD kameralı drone modeli SKEYE Nano 2 karşınızda! 

Satışa başlanan ve yurt dışında 70 dolar bandında fiyatıyla dikkat çeken SKEYE Nano 2,  on parmağında on marifet olan, mini bir kameralı drone.

SKEYE Nano 2 en küçük HD kameralı drone tasarımı!

En küçük HD kameralı drone olarak adlandırabileceğimiz SKEYE Nano 2, bir avucun ortasını bile kaplamayacak kadar küçük.  4 cm x 2.2 cm olan bu ürün sadece 19 gram ağırlığında.

SKEYE Nano 2 tasarımı ile oldukça iyimser bir izlenim sunuyor. Turuncu ve beyaz renkleri bünyesinde barındıran cihaz oldukça karizmatik!

en küçük hd kameralı drone

Kontrol kumandasına baktığımızda 6 yönlü bir kontrol paneli göze çarpıyor. SKEYE Nano 2 özellikleri arasında otomatik iniş ve kalkış desteği de bulunuyor. Yapay zeka sizin kontrolü kaybettiğinizi anladıktan sonra hemen ürünü güvenle uygun yere indiriyor.

SKEYE Nano 2 en küçük HD kameralı drone teknik özellikleri!

Kumanda 50 metre mesafeye kadar kontrol olanağı sunuyor. SKEYE Nano 2 drone için bünyesinde bulunan mavi LED ışıklar güvenlik açısından fayda sağlıyor.

Bir drone için hiç şüphesiz en can alıcı noktalardan bir tanesi de kamera. SKEYE Nano 2 bünyesinde HD özellikli saniyede 720p çekim yapabilen bir kamera ile geliyor. Kamera ile çekilen görsel ve videolar ise, microSD karta kaydediliyor.  Bu minik drone modeli gücünü, 3.7v gücündeki 150 mAh’lik bataryadan alıyor.

“Dünyanın en küçük dorne’u!” olmasına aldanmayın! 

Dünya’nın en küçük drone modeli olarak adlandırılan bu model, oldukça rahat bir kullanım sunuyor. Ani ve kontrollü hareketleri gecikmesiz olarak yapmanıza olanak veren mekanik yapısı sayesinde hemen her türlü görüntüyü almanıza olanak sunuyor.

en küçük hd kameralı drone

Küçük anılar biriktirmek ve drone kullanımının verdiği hazzı zirvede yaşamak için binlerce lirayı gözden çıkarmamanız gerektiğini ortaya koyan ürün, ucuz drone modelleri arasında bir numara!
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Dünyanın en küçük HD kameralı drone modeli!”

  1. Berkay Dursun dedi ki:

    Çin pazarında bu ürünler çok var.

  2. MMKCOMPANY dedi ki:

    Bu mini drone yıllardır olduğunu bilmiyor musunuz ?

  3. Champion78 dedi ki:

    Hafif bir rüzgar çıktığında kaybolup gider mi acaba 🙂

" Dünyanın en küçük HD kameralı drone modeli! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dünyanın en küçük HD kameralı drone modeli! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dünyanın en küçük HD kameralı drone modeli! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "