Okunma

Dünyanın En Küçük MP3 Oynatıcısı


27 Şubat 2010 Cumartesi 11:14
Dünyanın En Küçük MP3 Oynatıcısı

Çaya attığınız iki şeker kadar büyük olan, küp şeklinde bir MP3 oynatıcıya ne dersiniz? Öyle bir MP3 oynatıcı ki, onunla yaşayacağınız en büyük sorun, boyutları itibariyle kolayca kaybedilecek olması…

 

Ürün, bizi şaşırtmayacak biçimde Japonlar tarafından yaratılmış ve 4 GB’lık müzik dosyası depolayabiliyor. Kulaklık gibi takılıp kullanılabiliyor veya USB bağlantısı ile dizüstü PC’ye bağlanabiliyor. İlginç model, Thinkgeek sayfasında, kendisine 80 dolardan alıcı arıyor.

:: Bu boyutta bir MP3 çaları, gönül rahatlığı ile satın alabilir misiniz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dünyanın En Küçük MP3 Oynatıcısı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dünyanın En Küçük MP3 Oynatıcısı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dünyanın En Küçük MP3 Oynatıcısı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "