Okunma

Dünyanın En Küçük Optik Faresi


14 Aralık 2008 Pazar 08:00
Dünyanın En Küçük Optik Faresi

Firmalar genellikle ürünlerini, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıracak doğrultuda geliştirip tasarlıyor. Ancak bazıları da, sadece neler yapabildiğini göstermek amacıyla belirli “şov ürünleri” çıkarıyor. Z-Nano Mouse da böyle bir çalışmanın sonucu olsa gerek. Sadece 42 x 21 x 17,65 mm ebatlarına sahip olan farenin kaydırma özelliği bile var. Düğmelerden sol tık ön tarafta ve sağ tık da arkada bulunuyor. USB ile bilgisayara bağlanan fare, kolay taşıma amaçlı ilginç bir ağ torba ve kendi kapaklı kutusu ile birlikte geliyor. Online ortamda 60 dolardan satılan Z-Nano Mouse’un hangi kullanıcı kitlesine hitap edeceğini biz de tam olarak bilemiyoruz.

:: Böyle bir fareyle uğraşır mısınız?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Dünyanın En Küçük Optik Faresi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    gereksiz bir şey 60 dolar hele çok daha gereksiz 🙂

  2. SDN Okuru dedi ki:

    içine resimde ekleniyor muş 🙂

" Dünyanın En Küçük Optik Faresi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dünyanın En Küçük Optik Faresi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dünyanın En Küçük Optik Faresi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "