Okunma

Dünyanın En Küçük USB Şarj Cihazı


20 Nisan 2009 Pazartesi 14:00
Dünyanın En Küçük USB Şarj Cihazı

Belkin, arabada kullanılabilen dünyanın en küçük USB şarj cihazını üretti.  Bu ürün USB kablo ile şarj edilebilen tüm ürünlerde çalışabiliyor.

Belkin’in bu ürünü iki farklı model olarak satılıyor. Bunlardan ilki, yurt dışında 13 Euro’dan satılıp ve USB cihazları şarj edebilen bir ürün. İkincisi, ilkine ek olarak iPhone kablosunu da bulunduruyor ve 20 Euro’dan alıcı bekliyor.

Bu ürün “Works with iPhone” adlı Apple sertifikasına sahip.

USB şarj cihazı arabanın çakmak girişine bağlanıyor. Bu ürün 1 Amper’lik akım ve 5 Volt’luk gerilim değeri ile sadece iPod, iPhone ve Blackberry cihazlarını şarj etmekle kalmıyor GPS ve kamera gibi ürünlerle de çalışabiliyor.

:: Böyle bir ürünü satın alır mıydınız?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dünyanın En Küçük USB Şarj Cihazı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dünyanın En Küçük USB Şarj Cihazı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dünyanın En Küçük USB Şarj Cihazı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "