Okunma

Dünyanın En Yüksek RMA Merkezi


09 Ekim 2010 Cumartesi 14:19
Dünyanın En Yüksek RMA Merkezi

Tibet’in siyasi, ekonomik, kültürel ve dini merkezi olan Lhasa, “Güneş Işığı Şehri” olarak ünlenmiştir ve turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği bir yerdir. Ancak, RMA gibi servislerin bir aydan daha uzun sürecek bir şekilde uzakta bulunan Chengdu’ya gönderilmesi gibi nedenlerden dolayı, Lhasa’nın yerlileri şehrin merkezlere olan uzaklığı ve yoğun trafiği nedeniyle zorluklar yaşamaktadır.

GIGABYTE’ın yeni RMA merkeziyle birlikte, Çin’in en büyük ikinci şehri artık dünyanın dört bir yanındaki GIGABYTE RMA merkezlerinde verilene eşdeğer bir tamir servisine sahip (Gigabyte’dan 3D Overclock Yarışması).

 

  Gigabyte, anakart tamir kapasitesini, baş döndürücü bir şekilde denizden 3.650 m yüksekliğe taşıyor.

 

GIGABYTE Lhasa RMA Merkezi, anakart yonga setlerinin değiştirilmesini sağlayan yüksek teknolojili BGA makinesi başta olmak üzere en yüksek uzaktan RMA servisleri seviyesini sağlamak için Lhasa’nın yerlisi olan kıdemli bir mühendis tarafından yönetilmektedir.

İleri teknoloji özellikleri ve hızlı servise ek olarak, Lhasa RMA Merkezi popüler modeller için direkt swap servisi de sağlamaktadır.

Chengdu’dan dönmesi gereken anakartların tamir sürecini bekleme sıkıntısı ortadan kalkıyor. Qinghai-Tibet Platosu’nda yaşayan kullanıcılar da daha fazla direkt ve etkin bir servisten faydalanabileceği için, bu durum Tibet genelinde GIGABYTE anakartlarının satış sonrası servisini çarpıcı bir şekilde iyileştiriyor.

:: Anakartlarda en favori markanız hangisi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dünyanın En Yüksek RMA Merkezi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dünyanın En Yüksek RMA Merkezi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dünyanın En Yüksek RMA Merkezi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "