Okunma

Dünyanın Kapsama Alanı AVS İle Genişliyor


16 Şubat 2009 Pazartesi 14:26
Dünyanın Kapsama Alanı AVS İle Genişliyor

Kapalı alan sinyal dağıtım uygulamalarında tek Türk firması olan, 2003 yılından bu yana cihaz, montaj ve taaahüt alanlarında telekom sektörüne hizmet sunan AVS Technologies, GSMA Mobile World Congress‘de bu yıl toplam 8 ürün gamı altında 25’i aşkın ürün sergiliyor.

7 Yıldızlı Dubai Burj Al Arab Oteli, AVS İle Kapsama Alanında

AVS Technologies’in ürünleri arasında yer alan Repeater ürünü, bu yıl GSMA Mobile World Congress‘in en gözde ürünleri arasında olmaya aday. Şuanda dünyanın önde gelen yapılarında kullanılan Repeater, gerek telekom sektörünün gerekse son kullanıcının hayatını kolaylaştırıyor.

AVS, 4G’ye Hazır

Telekom sektörüne yönelik bugünün ihtiyaçlarının yanı sıra gelecek için projeler ve ürünler sunan AVS Technologies, sunduğu 3. Nesil (3G) uygulamalarının ardından, geleceğin teknolojisi 4. Nesil (4G) için alt yapı çalışmalarını da tamamladı. İlk kez GSMA Mobile World Congress‘de sergilediği MWD ürünü ile operatörler 3500 MHz’e ulaşabilecek. MWD‘ye bugün yatırım yapan operatörler, 4G‘yi hazır altayapı ile karşılayacaklar.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dünyanın Kapsama Alanı AVS İle Genişliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dünyanın Kapsama Alanı AVS İle Genişliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dünyanın Kapsama Alanı AVS İle Genişliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "