Okunma

E-Devlet için yeni özellikler kullanıma sunuldu!


10 Temmuz 2018 Salı 13:15
E-Devlet için yeni özellikler kullanıma sunuldu!

E-Devlet kapısı üzerinden aldığımız hizmetlere her geçen gün yenileri ekleniyor. Sisteme eklenen son hizmetler arasında “icra dosyası sorgulama” özelliği dikkat çekiyor. İşte vatandaşların bu sistem üzerinden alabilecekleri en yeni hizmetler.

E-Devlet icra dosyası sorgulama hizmeti devreye girdi!

İcra Dosyası Sorgulama

Bu hizmet aracılığı ile yurt içi mahkemelerde adınıza açılmış ve taraf olduğunuz icra dosyalarını listeleyebilir ve detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Dernek Sorgulama

Bu hizmeti kullanarak, sorgulanan kelimeyi içeren isimde dernek olup olmadığını görüntüleyebilirsiniz.

İmar Barışı Kayıt Başvurusu ve Sorgulaması

Bu hizmeti kullanarak, imar kurallarına aykırı yapılarınız için kayıt başvurusunda bulunabilir ve başvurularınızı sorgulayabilirsiniz.

Doğum Yardımı Başvuru Sonucu Sorgulama

Bu hizmeti kullanarak, doğum yardımı almak için yaptığınız başvurunun sonuçlarını ve(ya) aldığınız doğum yardımı için yaptığınız itirazların sonuçlarını sorgulayabilirsiniz.

Tarihçeli Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi Sorgulama

Bu hizmeti kullanarak, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü merkez veri tabanındaki Tarihçeli Yerleşim Yeri ve Diğer Adres bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “E-Devlet için yeni özellikler kullanıma sunuldu!”

  1. Anonim dedi ki:

    Hiçbir sistem güvenli değildir güzel bir söz.

" E-Devlet için yeni özellikler kullanıma sunuldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere E-Devlet için yeni özellikler kullanıma sunuldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda E-Devlet için yeni özellikler kullanıma sunuldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "