Okunma

E-Faturaya Geç Toyota Prius Kazan


08 Kasım 2010 Pazartesi 13:46
E-Faturaya Geç Toyota Prius Kazan

Vodafone Türkiye, abonelerini yasal e-fatura uygulamasından yararlanmaya teşvik ederek kâğıt israfını azaltmayı ve böylece doğayı korumayı amaçlayan yeni bir kampanya başlattı (4G Hakkında Bilmeniz Gerekenler).

15 Ocak 2011 tarihine kadar basılı fatura yerine yasal e-fatura kullanımını seçen Vodafone bireysel faturalı hat aboneleri arasından bir talihli Toyota Prius hibrid otomobil kazanacak.

Çekilişe kampanya süresi içinde ilk kez e-fatura kullanımı talebinde bulunup kampanya sonuna kadar talebini iptal ettirmemiş aktif bireysel faturalı hat kullanan aboneler dahil edilecektir.

 

Vodafone; e-fatura ile 7.000 ağacı korudu, 35000 fidan dikti.

 

Vodafone, Ocak 2009 tarihi itibarı ile Türkiye’de hayata geçirdiği yasal e-fatura uygulaması ile bugüne kadar yaklaşık 5.3 milyon e-fatura gönderdi.

Bu sayede yaklaşık 12 milyon kağıt tasarrufu sağlandı ve yaklaşık 1100 ağacın da kesilmesine gerek kalmadı. Vodafone, elde edilen bu tasarrufa ek olarak doğal hayatın korunması amacıyla ÇEKÜL işbirliği ile  son 2 yılda Alanya bölgesindeki ÇEKÜL Ormanı’na 35.000 fidan dikti. 

Vodafone e-fatura gönderdiği abonelerine fatura suret gönderimlerini de elektronik ortamda yapıyor. Fatura suret gönderimlerinde de kâğıt kullanılmaması, 66 milyon kağıdın tasarruf edilmesi ve 5900 ağacın doğada korunması anlamına geliyor. Vodafone e-fatura uygulaması ile 7.000 ağacı koruyarak doğaya ciddi bir katkıda bulunmuş oldu.

:: E-fatura uygulamasına geçtiniz mi?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" E-Faturaya Geç Toyota Prius Kazan konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere E-Faturaya Geç Toyota Prius Kazan ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda E-Faturaya Geç Toyota Prius Kazan ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "