Okunma

Vodafone Aboneleri İçin 14 Bin Fidan Dikti


13 Nisan 2009 Pazartesi 10:16
Vodafone Aboneleri İçin 14 Bin Fidan Dikti

ÇEKÜL ve Alanya Kaymakamlığı tarafından düzenlenen fidan dikim şenliğine katılan Vodafone yetkilileri, Vodafone Müşterileri Hatıra Ormanı‘na fidan dikti. Ücretsiz olarak sunulan e-fatura hizmetiyle abonelerin aktif birer çevre gönüllüsü olma şansını yakaladıklarını belirten Vodafone yetkilileri, “Gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir ülke bırakmak amacıyla hayata geçirdiğimiz bu projeyle, abonelerimizle birlikte doğaya olan borcumuzu geri ödüyoruz.” açıklamasını yaptı.


E-faturaya geçen Vodafone abonelerinin fidanları Alanya’da dikildi.

Dikim şenliğinde konuşan ÇEKÜL Vakfı Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen7 Ağaç Ormanları” projesini 16 yıldır sürdürdüklerini belirtti. Vodafone’un e-fatura projesi kapsamında, kağıt fatura yerine e-fatura uygulamasına geçen aboneler adına fidan dikiliyor ve projeye katkı sağladıklarını belirten sertifikaları elektronik ortamda kendilerine gönderiliyor. İsteyen aboneler e-posta adresi bildirmeden de e-fatura abonesi olabiliyor ve faturalarını vodafone.com.tr adresindeki My Vodafone üzerinden görüntüleyebiliyor. E-faturaya geçmek için Vodafone Shop’lar ve müşteri hizmetleriyle görüşülmesi yetiyor. Aboneler ayrıca “EFATURA e-posta adresi” yazıp 7048’e göndererek de e-faturaya geçiş yapabiliyor.

:: Sizin kaç dikili ağacınız var?

Bilgi için: Vodafone
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Vodafone Aboneleri İçin 14 Bin Fidan Dikti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone Aboneleri İçin 14 Bin Fidan Dikti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone Aboneleri İçin 14 Bin Fidan Dikti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "