Okunma

E-Faturaya Telekom Hediyesi


04 Mayıs 2008 Pazar 21:00
E-Faturaya Telekom Hediyesi
Maliye Bakanlığı‘ndan aldığı onay ile Türkiye’de ilk defa elektronik fatura sistemini 1 Şubat 2008‘de başlatan Türk Telekom, yapılan konuşmalara ilişkin her faturanın kendisine ait olan nüshasını elektronik ortamda saklamaya başladı. Türk Telekom şimdi çevre duyarlılığına özen gösteren kullanıcıları, hatırı sayılır bir hediye ile e-fatura sistemine geçmeye davet ediyor.

Her Ay 10 Dakika Hediye

Kampanya dahilinde, 2008 yılı içinde Türk Telekom‘dan kağıt fatura yerine elektronik fatura almayı talep eden tüm müşteriler, başvurdukları ayı takip eden aydan itibaren 2008 yılı sonuna kadar her ay 10 dakika ücretsiz şehir içi konuşma süresi kazanacak. E-fatura uygulaması ile isteyen müşterilerin faturalarını elektronik olarak almaları ve aynı zamanda fatura tutarlarının ve son ödeme tarihlerinin her ay kendilerine SMS yoluyla bildirilmesi sağlanacak. Faturalarını e-fatura şeklinde almak isteyen müşterilerin 444 1 444‘ü araması veya www.turktelekom.com.tr adresinden online başvuru yapması yeterli.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Türk Telekom
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" E-Faturaya Telekom Hediyesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere E-Faturaya Telekom Hediyesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda E-Faturaya Telekom Hediyesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "