Okunma

E-Hizmet Kullanana Hediye 100 DK


09 Mart 2011 Çarşamba 08:00
E-Hizmet Kullanana Hediye 100 DK

Türk Telekom tüketicileri online hizmet servislerine çekmek için yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. Firmanın yaptığı açıklamaya göre, Türk Telekom online işlem merkezine üye olan ya da üyelik bilgilerini güncelleyen kullanıcılar 100 dakika bedava konuşma hakkı kazanacak.

Ücretsiz Konuşma Hakkı Ne Kadar Süre Kullanılabilecek?

6 Mayıs 2011 tarihine kadar sürecek olan kampanyadan faydalanan kullanıcıların bu ücretsiz konuşma hakları ne kadar süre geçerli olacak?

Firma yönetiminin açıklamasına göre kampanyaya katılan tüketiciler 100 dakikalık ücretsiz konuşmalarını üç ay boyunca kullanabilecek.E-fatura ve işlem hizmetlerinden faydalanmak için bu adrese tıklayabilirsiniz.

:: Kampayadan faydalanacak mısınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “E-Hizmet Kullanana Hediye 100 DK”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Firmaların hediye verme işini iyice abrttıkları kesin. Küçüklüğümde sadece dede veya annanelerimizden hediye alırdık. Artık neredeyse sokakta yürüdüğümüz için bile bize firmalar hediye verecek.
    Keşke verilen bu hediyeler daha çok kullanılabilir yada keyifli ürünler olsa da geçmişteki hediye dedemizi yad etmek zorunda kalmasak 🙂
    Neyse yine de 1000 dakika 1000 dakikadır alalım hemen….

  2. Kriptex dedi ki:

    Ev telefonumu kapattırdım ya

" E-Hizmet Kullanana Hediye 100 DK konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere E-Hizmet Kullanana Hediye 100 DK ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda E-Hizmet Kullanana Hediye 100 DK ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "