Okunma

e-kira kullanıcılarına için 1 yıllık konut sigortası fırsatı


01 Şubat 2018 Perşembe 14:17
e-kira kullanıcılarına için 1 yıllık konut sigortası fırsatı

e-kira.net, yeni kampanyasıyla kiracıların ve ev sahiplerinin hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor. 25 Ocak – 25 Şubat tarihleri arasında e-kira üzerinden kira, aidat ve fatura ödemelerinin en az 2 tanesini yapan kullanıcılar, Anadolu Sigorta’nın Konut Sigortası hizmetinden 1 yıl boyunca ücretsiz yararlanabilecek.

Kredi kartı veya banka kartı ile kullanıcıların kira, aidat ve faturalarını gününde ödemesini ve diledikleri ödeme seçeneğini kullanmalarını sağlama amacıyla kurulan platform, yeni kampanyasıyla müşterinin konutlarını güvence altına almasına yardımcı oluyor. Konut Sigortası, yangın, hırsızlık, fırtına, sel ve su baskını gibi durumlar sonucu evdeki eşyaların teminat altına alınmasını da sağlıyor.

e-kira kullanıcıları için yeni kampanya

e-kira, Konut Sigortası ile kullanıcılarının herhangi bir ek ücret ödemeden kapsamlı bir sigorta hizmetine sahip olmasına imkan sunuyor. Bu hizmet, konutta meydana gelen hasar sonucu eve ve eşyalara gelebilecek zararları karşılayan geniş kapsamlı bir sigortadır. Yıllık 5.000 TL‘ye kadar evinizi ve değer verdiğiniz eşyalarınızı güvence altına alıyor.

e-kira.net kurucusu Berkay Yavuz bu yeni kampanya hakkında şöyle diyor, “Kurulduğumuz günden bu yana hem ev sahiplerinin hem de kiracıların hayatlarını kolaylaştıran çözümler sunmaya devam ediyoruz. Bu anlayışla değerli çözüm ortağımız Anadolu Sigorta ile de başarılı bir işbirliğine imza attık. Artık kullanıcılarımız sadece ödeme kolaylığından değil aynı zamanda konutlarını güvence altına alan ve onlara pek çok avantaj sağlayan Konut Sigortası hizmetinden de yararlanabilecek”

e-kira hakkında daha detaylı bilgiye buradan üzerinden ulaşabilirsiniz.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" e-kira kullanıcılarına için 1 yıllık konut sigortası fırsatı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere e-kira kullanıcılarına için 1 yıllık konut sigortası fırsatı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda e-kira kullanıcılarına için 1 yıllık konut sigortası fırsatı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "