Okunma

E-posta Gönderene Telefon Edin


27 Kasım 2008 Perşembe 14:30
E-posta Gönderene Telefon Edin

Microsoft’un Outlook e-posta istemcisi için bir eklenti olan Xobni, programa gelişmiş bazı arama ve sosyal ağ fonksiyonları ekliyor. E-postalarınızı indeksleyip, gönderenlerin kişisel bilgilerini otomatik olarak Skype, Facebook ve Hoovers‘tan çeken Xobni, eğer mevcut ise Skype profilinde yer alan telefon numarasına çağrı da gönderebiliyor. Eklenti Outlook hesabınız dışında Yahoo Mail‘i de indeksleyebilse de, e-postalara yanıt vermek için Yahoo‘nun web arayüzüne giriş yapmanız gerekiyor. Outlook 2003 ve 2007 sürümleriyle uyumlu çalışan Xobni için en az 1 GB belleğe sahip bir sisteminizin olmasında fayda var.

:: Xobni Outlook eklentisini ücretsiz indirmek için tıklayın.

:: Eklentiyle ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Xobni
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “E-posta Gönderene Telefon Edin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    katılmak istiyorum

" E-posta Gönderene Telefon Edin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere E-posta Gönderene Telefon Edin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda E-posta Gönderene Telefon Edin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "