Okunma

E-Postalarınızı da Yedekleyin


08 Mayıs 2008 Salı 21:00
E-Postalarınızı da Yedekleyin
Son zamanda hayli önem kazanan veri yedekleme işlemleri için birçok ücretsiz ve kaliteli uygulama mevcut. Eğer niyetiniz e-posta hesaplarınızın yedeğini almaksa, güvenilir ve ücretsiz bir e-posta yedekleme programına ihtiyacınız var demektir; Amic Email Backup gibi.

Önleminizi Alın

Kolay kullanımı ve Outlook Express’ten Eudora ve Opera Mail’e kadar birçok e-posta istemcisi için sunduğu geniş destek gibi özellikleriyle dikkat çeken Amic Email Backup, yalnızca e-posta metinlerini değil, kişileri, adres defterlerini, haber hesaplarını, posta tercihlerini, engellenen göndericileri ve imzaları da yedekleyerek büyük kolaylık sağlıyor.

Amic Email Backup iki farklı moda sahip; Wizard ve Standart. Wizard ile her adımda yardım alarak yedeklemenizi oluşturabilir, düzenleyebilir veya zamanlayabilirsiniz. Standart modunda ise her şeyi kişiselleştirmek mümkün. E-posta yedeklemeleri bilgisayarlar arasında taşınarak yeni bilgisayar kurulumunu daha az çileli hale getirebiliyor.

:: Amic Email Backup yazılımını ücretsiz indirmek için tıklayın.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Amic Tools
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

Geri bildirim