Okunma

e-ticaret Tivibu ile Televizyona Geliyor


31 Ekim 2013 Perşembe 15:00
e-ticaret Tivibu ile Televizyona Geliyor

Televizyon üzerinden alışveriş yapma imkanı sunan interaktif alışveriş uygulaması “Tivibu Çarşı” bugün İstanbul’da düzenlenen bir basın toplantısıyla tanıtıldı. Tivibu Çarşı ile televizyon üzerinden e-ticaret dönemi başladı. Tivibu Ev servisi kullanıcılarının yararlanacağı interaktif uygulama ile televizyon üzerinden rahatlıkla alışveriş yapılabilecek. Kullanıcılar Tivibu Ev kumandalarında yer alan “interaktif” tuşuna basarak Tivibu Çarşı’ya kolayca ulaşabilecek. TTNET’in ‘dünyada ilk kez’ sunduğu’ hizmetle kullanıcılar televizyon karşısında istedikleri şeyleri satın alabilecekler. 

Tivibu’nun markalara sunduğu inovatif reklamcılık uygulamasıyla Tivibu Çarşı’ya katılan markalar, ürünlerini hedefledikleri belli bir bölgede, son derece etkili bir şekilde ilgili hedef kitleye duyurabilecekler.

İşbirliğinin detaylarını Tivibu Pazarlama Direktörü Yaman Alpata’ya sorduk:

:: Televizyondan alış veriş yapmak konusunda ne düşünüyorsunuz? Tıklayın forumda tartışalım.

 

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “e-ticaret Tivibu ile Televizyona Geliyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Güzel bir düşünce olmuş.. İlk eklenecek markalara göre; Kullanıcılar Tv başından kalkmadan istedikleri yemek siparişlerini verebilecekler ve istedikleri teknolojik ihtiyaçlarını karşılayabilecekler..

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Zaten yemek siparişi veriliyordu 😀

" e-ticaret Tivibu ile Televizyona Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere e-ticaret Tivibu ile Televizyona Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda e-ticaret Tivibu ile Televizyona Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "