Okunma

E-ticarette büyümek için neler yapılmalı?


29 Nisan 2019 Pazartesi 17:15
E-ticarette büyümek için neler yapılmalı?

E-ticaret büyüme söz konusu olduğunda birçok dinamik işin içine giriyor. SEMrush üzerinden indirilebilen e-ticaret kitabı bu konuyla ilgili önemli bilgileri okurlarla paylaşıyor.

E-ticaret büyüme hedefi için cerrah hassasiyeti şart!

İnternet hayatımızın merkezine oturdukça burada yaptığımız işler de artmaya başladı. Artık satın alma işlemlerimizi bile internetten gerçekleştiriyoruz. Böyle olunca e-ticaretin de önemi günden güne artıyor. E-ticaret her geçen gün çok daha rekabetçi bir ortam haline geliyor. Eğer bir e-ticaret işine giriş yapmak istiyorsanız buradaki bazı önemli noktaları bilmenizde fayda var. SEMrush üzerinden indirilebilen “E-ticarette büyümek için 11 taktik” isimli kitap da bu noktalara değinmesiyle öne çıkıyor. E-ticaret kitabı, girişimciyi her konuda bilgilendirmesi açısından son derece önemli.

E-ticaret dünyasında rakiplerin önüne geçmek için ürün sayfalarının doğru bir şekilde optimize edilmesi gerekiyor. Burada adeta bir cerrah hassaslığında yaklaşmak son derece önemli. E-ticaret kitabı da tüm bunları 11 maddede bir araya getiriyor.

Eğer siz de bu konu da bir adım atmak ya da farklılaşmak istiyorsanız, e-kitabı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

SEMrush nedir?

SEMrush aslında şirketlerin çevrimiçi dünyada ölçülebilir sonuçlar almasını sağlamak için onlara görünürlük yönetim ve içerik pazarlama konularında hizmet sunan bir yazılım platformu olarak karşımıza çıkıyor. 3 milyondan fazla pazarlama uzmanı tarafından tercih edilen platform, e-ticaret şirketlerinin kampanyalar inşa etmesini, ölçümlemesini ve bu kampanyaları yönetmesini sağlıyor.
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" E-ticarette büyümek için neler yapılmalı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere E-ticarette büyümek için neler yapılmalı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda E-ticarette büyümek için neler yapılmalı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "