E3 2019 sonrasında ön siparişe çıkan beş oyun!


15 Haziran 2019 Cumartesi 16:00
E3 2019 sonrasında ön siparişe çıkan beş oyun!

Birbirinden yeni oyunların tanıtıldığı E3 2019 Fuarı, kapılarını kapattı. Şimdi ise ön siparişe çıkan E3 2019 oyunları gündemde. Biz de bu oyunları bi araya getirdik.

Oyunlar 59,99 dolar üzerinden sunuluyor. Ancak bazı firmalar ve yapımcılar kura göre yüksek ya da kura göre düşük fiyat sunabilir.

E3 2019 sonrası ön sipariş edilebilecek beş oyun!

E3 2019 sonrası ön sipariş edilebilecek oyunlar 5

Etkinlik dün itibariyle sona ermiş oldu. Birçok yapımcı önemli oyunlardan fragman ve oynanış videosu yayınladı. Bunun haricinde ön sipariş süreçleri başlayan oyunlar da oldu.

Watch Dogs LegionCyberpunk 2077, PES 2020, FIFA 20 gibi oyunlar, ön satışta olan oyunlar arasında.

Bazı oyunlar tek versiyon üzerinden satılırken bazıları da çoğul sürümlerle yani standart sürüm ve dijital lüks sürüm gibi sürümlerle satılıyor.

Bu süreçte oyunlar kendi resmi mağazalarının yanında üçüncü parti satıcılardan da temin edilebilir durumda.

Super Mario Maker 2 

E3 2019 sonrası ön sipariş edilebilecek oyunlar 2

Çıkış yapacağı platform: Nintendo Switch, Çıkış tarihi: 28 Haziran 2019

Oyunda artık yeni özellikler bulunuyor. Bu sayede, size verilen araçlarla standart bölümler dışında kendi bölümlerinizi de oluşturabiliyorsunuz. Bu bölümleri arkadaşlarınızın oynaması için onlarla paylaşma şansına da sahipsiniz.

Bunun haricinde özelleştirmelerin de yapılabildiği oyunda Co-op modu veya Multiplayer modu tercih ederek oyunu çevrimiçi  olarak da oynayabilirsiniz.

Artık yeni varlıklar ve yeni seviyeler Super Mario 3D dünyasında yer alacak. Oyunun çoklu oyunculu versiyonunu oynarken ekstralar edinebilmeniz adına Nintendo iki farklı sürüm sunuyor.

Oyuna ait hiçbir erken alım bonusu olmadığını da belirtelim.

Oyunun standart sürümü 59.99 dolar fiyat etiketiyle şu anda ön satışta. Ancak Nintendo on iki aylık online paketi içeriği olarak sunduğu Switch Online Bundle (paket)’i 69,96 dolar üzerinden satışa sunmuş durumda.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “E3 2019 sonrasında ön siparişe çıkan beş oyun!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    cyberpunk 40 dolar civarında değil mi steamde?

    1. Cevat Emre Koyun dedi ki:

      Bu tarz oyunlar 59,99 dolar fiyattan çıkıyor. Ancak Steam her ülkenin durumuna göre farklı fiyatlar belirliyor.

" E3 2019 sonrasında ön siparişe çıkan beş oyun! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere E3 2019 sonrasında ön siparişe çıkan beş oyun! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda E3 2019 sonrasında ön siparişe çıkan beş oyun! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "