Okunma

Easy Servis’ten Servis Gören Ürüne Bir Yıl Garanti


23 Eylül 2014 Salı 13:14
Easy Servis’ten Servis Gören Ürüne Bir Yıl Garanti

Günümüz şartlarında artık elektronik cihazlar hayatımızın vazgeçilmezlerinden oldu. Bilgisayarlar, televizyonlar, akıllı telefon ve tabletler bunlardan en çok kullandıklarımız. Hal böyle olunca onların birinden bir saat bile ayrı kalmak işimizi, günlük yaşantımızı hatta ilişkilerimizi bile etkileyebiliyor. Çok da uzak olmayan bir geçmişte her an arızalanma potansiyeli olmayan, arızalandığında ise kendi çabalarımızla çözebildiğimiz eşyalarımız vardı. Günümüzde ise çevremiz, ne zaman arızalanacağını kestiremediğimiz ve hayatımızın önemli bir parçası haline gelen elektronik eşyalarla dolu. Arızayla karşılaştığımızda, eğer ürün garanti kapsamındaysa kendi servisine götürmek ve ya bir teknik servise başvurmak.

Bizim için en önemli olan ise bir an önce vazgeçemediğimiz elektronik cihazımıza tekrar kavuşmak. Fakat ne yazık ki bu mümkün olmuyor. Birçok teknik serviste arızaya göre değişmekle birlikte cihazımızı 2-15 gün içerisinde geri alabiliyoruz. Bu sürenin uzunluğu ve cihazın tam olarak onarılıp onarılmadığını bilemediğimiz için kendimizi bu konuda epey çaresiz hissediyoruz. Bu noktada devreye Easy Servis giriyor. İstanbul Karaköy’de bulunan Easy Servis arıza nedeniyle cihazında değiştirilen tüm parçalara bir yıl garanti veriyor. Garantinin tek şartı ise cihazın daha önce teknik müdahale görmemiş olması.

14-09/23/teknik-servis-1411481173.jpg

Arıza tespit ücreti almayan Easy Servis kullandığı  teknoloji ile cihazınızı çok kısa süre içerisinde eskisinden daha iyi hale getiriyor. Bunu yaparken de değerli müşterilerini en iyi şekilde ağırlıyor. Siz kahvenizi yudumlarken Easy Servis cihazınızı onarmış oluyor. İleri teknolojik onarım aygıtlarını kullanan Easy Servis, ayrıca merkezinde işlem gören her cihazı Henkel kimyasalları ile temizliyor, ücretsiz expertizin yanı sıra ücretsiz bakımını da gerçekleştiriyor. Easy Servis’te verilen hizmetler; Elektronik Kart Onarımı, LCD Panel onarım de değişimi, TV Paneli Onarım ve Değişimi, Monitör, Notebook, tablet, cep telefonu, printer ve endüstriyel monitör tamiratı olarak karşınıza çıkıyor.

Easy Servis’in bir diğer önemli özelliği ise tüm elektronik cihazların bakım ve onarımı marka bağımsız şekilde yapmasıdır. Markanız ne olursa olsun cihazınızı Easy Servis’e götürerek hizmet alabilirsiniz. Easy Servis’e www.easyservis.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Easy Servis’ten Servis Gören Ürüne Bir Yıl Garanti”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Zaten kanunen olması gereken bu değil mi?

 2. SDN Okuru dedi ki:

  bu tarz bir şey lazımdı. yoksa ömrümüz mahallenin teknik servisinin keyfini bekleyerek geçecek

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Arızalı cihaz için oluşacak fiyat teklifinin kabul edilmemesi durumunda cihaz müşteriye geri iade edilir.

  100$ ve altı tutarında oluşabilecek fiyat teklifleri için müşteriden onay alınmaksızın tamir işlemi gerçekleştirilir. Müşteri tarafından ödeme yapılmaması ve teklifin iptal edilmesi durumunda cihaz servise gönderildiği ilk haline getirilip 25$+KDV hizmet ve cayma bedeli, müşteriden tahsil edilir

  bunu hiç söylemiyonuz ama :S

" Easy Servis’ten Servis Gören Ürüne Bir Yıl Garanti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Easy Servis’ten Servis Gören Ürüne Bir Yıl Garanti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Easy Servis’ten Servis Gören Ürüne Bir Yıl Garanti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "