Okunma

Eaton UPS’lere Tübider’den Tam Not


25 Ağustos 2009 Salı 11:53
Eaton UPS’lere Tübider’den Tam Not

Tübider tarafından piyasada yer alan UPS’lere gelen şikayetler üzerine gerçekleştirilen bu araştırmada; Eaton, sorunsuz bir şekilde testlerden geçti ve Tübider’den tam not aldı.


Eaton ürünleri, Tübider’in testlerinden başarıyla çıktı.

Piyasadaki UPS ürünlerini incelemeye tabi tutan Tübider’den gelen verilere göre piyasada faaliyet gösteren bir takım ürünlerin ambalajında, etiketinde tanıtma ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilanlarında yanıltıcı ibareler yer alıyor.

Bu şekilde piyasaya sunulan ürünler ayıplı ürün olarak değerlendirilmeleriyle birlikte tüketiciyi aldatıcı, istismar edici nitelikler de taşıyor.

:: Kesintisiz güç kaynağı kullanıyor musunuz?

Bilgi için: Mersa Sistem
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Eaton UPS’lere Tübider’den Tam Not konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Eaton UPS’lere Tübider’den Tam Not ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Eaton UPS’lere Tübider’den Tam Not ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "