Okunma

eBay Aracıyla Zengin Oldular


28 Mart 2008 Cuma 22:00
eBay Aracıyla Zengin Oldular
Patrick ve John Collinson isimli gençler, yaşıtları liseyi bitirmeye uğraşırken kendilerine işe yarar bir meşgale edinmeleri sayesinde, genç yaşta ciddi miktarlarda para kazandılar. Hatta John Collinson isimli küçük kardeş, hâlen liseyi bitirmeye uğraşıyor. Ürettikleri Auctomatic isimli internet tabanlı araç, eBay‘deki açık artırmaları takip etmeyi kolaylaştırıyor. Diyeceksiniz ki, eBay zaten kolay bri arayüze sahip, açık artırmaları rahatça gözleyebiliyorum. Bu araç birkaç birşey alıp satan kullanıcılardan ziyâde, çok yüksek hacimli iş yapan kullanıcıları hedefliyor.

Auctomatic Kanada’ya Gitti

Auctomatic.com adresinden erişilebilecek olan internet tabanlı uygulama, önce Silikon Vadisi’ndeki bir şirket tarafından finanse edilmişti. Ardından ise Kanadalı Live Current Media şirketine satıldı. On dokuz yaşındaki büyük kardeş Patrick Collinson da Kanada’ya yerleşmiş durumda.

Bilgi için: Auctomatic
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN –
http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “eBay Aracıyla Zengin Oldular”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Para var huzur var.. ah aaaah…

Geri bildirim