Okunma

Ebay, Skype’ı Satar mı?


19 Nisan 2008 Cumartesi 21:00
Ebay, Skype’ı Satar mı?
Ebay, 2005 yılında satın aldığı Skype‘ı ayrı bir işletme olarak düşünmekten sıkılmış olsa gerek; eğer esas işi olan elektronik ticarete tümleşik şekilde bunu kullanmanın yolunu bulamadığı takdirde elinden çıkartmayı düşünmeye başladı. 3,1 milyar dolara satın aldığı Skype, dünya çağındaki önemli iletişim ağlarından birisi ve hem internet üzerinden ücretsiz, hem de karasal ve taşınabilir hatlara ücretli aramalar yapmayı sağlayan bir sistem. Diğer taraftan Skype‘ın getirdiği birçok özelliği henüz Ebay’deki satış iletişim sistemine tümleştirmeyen şirket, kullanamadığı bu potansiyeli kullanabilecek bir başka şirkete devretmeyi düşünüyor.

Bilgi için: Ebay
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ebay, Skype’ı Satar mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ebay, Skype’ı Satar mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ebay, Skype’ı Satar mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "