Okunma

eBay’de Ücretsiz Listeleme Dönemi


17 Temmuz 2009 Cuma 13:50
eBay’de Ücretsiz Listeleme Dönemi

Online açık artırma ve alışveriş sitesi eBay, yeni uygulamasıyla her ay satışa çıkaracağınız 5 ürünü ücretsiz listeliyor. Ücretsiz listeleme fırsatı, sadece açık artırma türündeki satışlar için geçerli. Son fiyatı belirlenen ürünlerde de her 30 günlük periyotta ilk beş ürüne özel indirimler mevcut.

Siz de ihtiyaç duymadığınız eşyaları uluslararası arenada satıp ekstra gelir elde etmek istiyorsanız, bu sayfadan eBay’in yeni listeleme fiyatlarına göz atabilirsiniz.

:: İnternet üzerinden satış yapıyor musunuz?

Bilgi İçin : eBay
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" eBay’de Ücretsiz Listeleme Dönemi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere eBay’de Ücretsiz Listeleme Dönemi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda eBay’de Ücretsiz Listeleme Dönemi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "