Okunma

Eco Bubble Samsung ile Şehrinizde


18 Ekim 2011 Salı 09:05
Eco Bubble Samsung ile Şehrinizde

Eco Bubble AVM etkinlikleri kapsamında; çeşitli sahne şovları, ödüllü yarışmalar, çocuklar ve yetişkinler için aktiviteler yer alacak.

Benzersiz bir köpük oluşturma özelliğine sahip olan yeni Eco Bubble çamaşır makinesinde, köpük çamaşırların içine işleyerek şimdiye kadar görülmemiş bir hızla temizliyor.

A+++ enerji sınıfına sahip olan yeni Eco Bubble çamaşır makinesi, dünyada enerjiyi en verimli kullanan çamaşır makinesi ünvanını taşıyor.

Yeni Eco Bubble çamaşır makinesi deterjanı tümüyle ve etkili bir şekilde çözmek için köpüklerden yararlanır, bu özelliği sayesinde deterjan çamaşırlara geleneksel deterjanlı suya göre 40 kat daha hızlı bir şekilde nüfuz eder.

Bunun için yıkama döngüsünün başında, suyun içinde çözünen deterjanın içinden hava ve su geçirilerek köpük oluşturulur.

Çözünmüş olan deterjan dokunun içine; hızlı, eşit yayılarak ve derin bir biçimde nüfuz eder. Deterjan kalıntılarının tümüyle temizlenmesi sayesinde Eco Bubble çamaşır makinesi her yıkamadan sonra giysilerin yeni bir görünüm almasını sağlar ve kötü kokuları gidererek yıkama kazanının temiz kalmasına yardımcı olur.

Eco Bubble çamaşır makinesi çamaşırları düşük sıcaklıktaki suda çok iyi temizleyebildiği için enerji tüketimi yüzde 70’e varan oranda azalır. Bu özelliği sayesinde Eco Bubble çamaşır makinesi, yakın zamanda, dünyada çamaşır makineleri için verilen en yüksek enerji sınıfı olan A+++ ile ödüllendirildi.

Çamaşırlara daha hızlı ve daha derin bir şekilde nüfuz etmenin yanı sıra, Eco Bubble çamaşır makinesinde oluşturulan köpük sayesinde, hem deterjan kalıntıları çamaşırlar üzerinden tümüyle temizlenir, hem de çamaşırlar yıkamanın zararlı etkilerine karşı korunur.

Bunun anlamı, Eco Bubble çamaşır makinesinin hem yün ve ipek gibi narin çamaşırlarda, hem de bakımı daha zor olan su tutmayan malzemeler ve Gore-Tex ile üretilmiş dış giysilerin yıkanmasında özellikle etikili olduğudur.

Zarif ve ergonomik tasarımı ve sahip olduğu son teknoloji ile Samsung Eco Bubble çamaşır makinesi kullanıcılara enerji verimliliği, meksimum kullanım kolaylığı ve şık bir tasarımı bir arada sunuyor.

Diğer özelliklerinin bazıları:

 • En uygun çamaşır yıkama tahtası etkisini oluşturmak üzere elmas biçminde bir iç kazana sahip olan ve devrim yaratan Samsung’un Elmas Kazan tasarımı, çamaşırları etkili bir şekilde yıkarken aynı zamanda takılıp zarar görmelerini de önler.
 • Kullanım kolaylığı sağlamak için yüzde 20 daha geniş ön kapak
 • 15 dakikalık hızlı yıkama olanağı ile çamaşırlar kullanıcının günlük programını aksatmadan mükemmel şekilde yıkanır.
 • Kolay Ütü fonksiyonu
 • Seramik ısıtıcı
 • Sessiz Motor
 • Jog Dial tuş takımı
 • Büyük, grafik LED ekran
 • Herhangi bir sızıntı durumunda suyu otomatik olarak kesen ve çamaşır makinesini kapatan Su Güvenlik Sistemi

Eco Bubble Etkinlik Tarihleri:

6-7 Ekim İstanbul Forum AVM

8-9 Ekim İstanbul Cevahir AVM

10-11 Ekim Gebze Center

12-14 Ekim İzmir Agora AVM

15-16 Ekim İzmir Forum AVM

17-18 Ekim Denizli Forum AVM

20-21 Ekim Mersin Forum AVM

22-23 Ekim Adana Optimum AVM

25-26 Ekim Diyarbakır Ninova AVM

29-30 Ekim Trabzon Forum AVM

1-2 Kasım Kayseripark AVM

4-5 Kasım Ankamall AVM
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Eco Bubble Samsung ile Şehrinizde”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  cok ayip ettiniz, etkinlik tarihi istanbulu coktan gecmis ama haberi daha yeni veriyorsunuz :O

" Eco Bubble Samsung ile Şehrinizde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Eco Bubble Samsung ile Şehrinizde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Eco Bubble Samsung ile Şehrinizde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "