Okunma

Günün Bedava Yazılımı


28 Kasım 2008 Cuma 17:01
Günün Bedava Yazılımı

CD, DVD kapakları veya çeşitli yazılım kutuları oluşturmak istiyorsanız sizlere görsel bir biçimde oldukça yardımcı olabilen eCover Engineer yazılımı bugüne özel ücretsiz. Programda yapmak istediğiniz çalışmayı belirledikten sonra sol taraftaki bölümde o ürüne ait görsel bir obje beliriyor. Bunu üç boyutlu olarak çevirerek istediğiniz kenar ve yüzlere, istediğiniz resimleri koyma şansınız bulunuyor.


Ekran görüntüsünün büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.

Bol Seçenek

Yazılımda istediğiniz resimleri çeşitli boyut ve renk ayarları ile istediğiniz ürüne göre ayarlayabiliyorsunuz. Gölgelendirme, efektler oluşturma, arka plan rengini değiştirme gibi ayarları  eCover Engineer‘ın sekmeleri arasında bulabilirsiniz. Ayrıca hazır olarak kullanabileceğiniz şablonlar içeren program çoklu kitap kutuları yapma imkanını da sunuyor.


İndirin

:: Yazılımı bugüne özel olarak ücretsiz indirmek ve kurmak için tıklayın.

Dikkat: Bu ürünü ancak 29 Kasım 2008 saat 10:00’a kadar bilgisayarınıza ücretsiz tam sürüm olarak kurabiliyorsunuz.


Yazılımın Künyesi

İşletim Sistemi: Windows 98/ME/XP/2000/2003/Vista
Ana Sayfa: Adolix
Dosya Boyutu: 5,59 MB
Yarınki Fiyatı: 38 Dolar


::
Yazılımla iligli teknik destek almak için tıklayın.

Yazan: Mehmet Erdem Yener
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Günün Bedava Yazılımı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Günün Bedava Yazılımı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Günün Bedava Yazılımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "