Okunma

Gamepad İle Eee Pad Dostluğu


06 Haziran 2011 Pazartesi 06:30
Gamepad İle Eee Pad Dostluğu

Honeycomb geldiğinde uygun bir kontrolör olmadığı için tam olarak test edilemeyen Xoom bu sefer Eee Pad ile geldi ve yanında çok özel bir desteği daha getirdi. Eee Pad sayesinde kullanıcılar USB girişi sayesinde XBox 360 ya da PlayStation 3 gamepad’i kullanarak cihazı kontrol edebilecekler.

Bu Kadar Kolay Mı?

Xoom‘un daha önce USB portlara sahip olmaması sebebi ile tam kontrolü yapılamamıştı. Ancak Eee Pad ile birleştiğinde, Eee Pad’in sahip olduğu 2.0 jack girişler USB desteği getirmiş oldu. Bu sayede isteyenler videoda da göreceğiniz gibi istedikleri bir gamepad ile cihazı kontrol edebilir oluyorlar.

 

:: Xoom size de ilgi çekici geliyor mu?

 
yazarBurçin Aygün

Teknoloji dünyası'nın amansız takipçisi olan Burçin bir yandan da oyun evreninden de uzak kalmıyor ve tüm haberleri sizler için araştırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gamepad İle Eee Pad Dostluğu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gamepad İle Eee Pad Dostluğu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gamepad İle Eee Pad Dostluğu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "