Okunma

Eee PC Çok Yakında!


27 Şubat 2008 Çarşamba 22:00
Eee PC Çok Yakında!
Asus Eee PC ülkemize iki farklı model olarak gelecek. Bu ürünlerden bir tanesi 2 GB depolama alanına sahip olacak ve kamerası bulunmayacak. Diğer model ise 4 GB depolama alanına sahip durumda olacak. Ürünün dağıtıcısı Boğaziçi Bilgisayar‘dan aldığımız bilgiye göre ürünlerin geliş tarihi martın üçüncü haftası. Fiyatlandırma konusunda ise en güncel bilgi şu şekilde: 2 GB’lık model 299 dolar + KDV (KDV dahil ~425 YTL), 4 GB’lık model ise 399 dolar + KDV (KDV dahil ~565 YTL) olarak piyasaya sürülecek.

Bilgi İçin: Boğaziçi Bilgisayar
SDN – http://shiftdelete.net




yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

8 yorum - “Eee PC Çok Yakında!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  bekliyoruz.. alıcam hemen!

 2. SDN Okuru dedi ki:

  bekliyoruz.. alıcam hemen!

 3. SDN Okuru dedi ki:

  bu neyaa kdv si vssss yine 600 ytl pc ve sürücüsüde yok yazık ya yazık bu kadar pahalıya pc almayı hakediyormuyoruz bizde ucuzluk istiyoruzzz

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Her yerde 100-150$’a satilacak, tum dunya bunun reklamini yapiyor. Turkiyeye gelince 300$ + olmazsa olmaz kdv yada 400$ + yine kdv.. Kaldiki sozde dusuk gelirliler icin uretilmisti.. Simdi biride cikip sayin(!) vekillerimizede 500 tanede hediye eder, oh ne ala memleket..

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Yani Amerika ile aynı fiyata mı gelecek? Biraz gerçekçilikten uzak sanki?

 6. SDN Okuru dedi ki:

  hiçde ucuz bir pc sayılmaz harddisk 4 gb 🙂 mp3 çalar olarak kullanılır:)

 7. SDN Okuru dedi ki:

  oldu canım.Bu bilgisayar zaten Microsoftun kendi düşündükleri ve afrika gibi teknolojiye bizden daha muhtaç bölgelere gönderilmesi gereken pc değilmi.O ise(ki O),Microsoft bunları 100$ dolardan dağıtacaktı.Bize gelince 565 ytl oluyor.

  bu fiyata da alan olurmu bilmem.

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Özelliklerine göre bence pahalı

Geri bildirim