Okunma

EFM Teknolojisi Nedir?


05 Temmuz 2016 Salı 07:05
EFM Teknolojisi Nedir?

Günümüzde yüksek hızlı internet bağlantısı büyük önem taşıyor. Özellikle hem download hem de upload tarafından büyük kolaylık sağlayan Metro Ethernet, EFM Teknolojisi ile birlikte mevcut alt yapı kullanılarak, yeni bir yatırım maliyeti olmaksızın internet hizmetini verebilmeyi sağlayan bir teknolojidir.

Özellikle mevcut alt yapı kullanılarak, herhangi yeni bir maliyet kanalı gerekmeksizin Metro Ethernet hizmetinin dağıtımını yapabilen EFM teknolojisi, alt yapı ve internet dağıtımı konusunda büyük bir avantaj sağlıyor.

EFM Teknolojisi Neler Sunuyor?

Bu videomuzda, EFM Teknolojisinin ne olduğunu, özelliklerini, faydalarını ve diğer tüm detaylarını TurkNet Data Ürün Müdürü Erhan BAYRAM anlattı.

İyi seyirler!
yazarKorhan Süren

Bilgisayarla tanıştığı ilk günden bu yana video oyunlara ilgili olan Korhan, aynı zamanda film ve seyahat konularına da ilgili. Oyun incelemeleri yapmasının dışında amatör olarak bateri çalıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “EFM Teknolojisi Nedir?”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  adamın hayaları meydanda geziyor kameraman hay ben senin çerçevene

 2. SDN Okuru dedi ki:

  İstanbulda oturuyorum yıllardır ADSL hizmetinden öteye geçemeyen bir internet alt yapısı varken bu yazılanlar haber niteliği taşımıyor çünkü tüketiciye ulaşamayan bir ürün haber olamaz alttaki yorumdaki arkadaşa katılıyorum fiberide geçtik VDSL2 olsun! devletin tekelinden kurtulmadığı sürece internet hızlanmayacak maalesef acı gerçek bu ve bununla ilgili haber yapsanız ilgili makamlarda röportajlar düzenleyip bizlerle paylaşsanız bir nebzede olsa kendimizi avutmuş oluruz.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Önce mevcut abonelerine VDSL2 hizmetini açsı***** yüksek hızlardan bahsetsinler.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  fiyatlardan bahsedilmediğine göre 🙂 Çok pahalı

 5. SDN Okuru dedi ki:

  i-ef-em dediği an videoyu kapattım.

" EFM Teknolojisi Nedir? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere EFM Teknolojisi Nedir? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda EFM Teknolojisi Nedir? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "