Efsane Yıkılan Paket Geri Döndü


Efsane Yıkılan Paket Geri Döndü

Avea‘nın zamanında çok sevilen ve efsaneleşen paketi “Yıkılan Paket” geri döndü. Yediden yetmişe tüm Avea‘lıların kullanabileceği Yıkılan Paket, her yöne 500 dakika konuşma + her yöne 1000 SMS + 1 GB internet paketi sunuyor. Tum bunların karşılığı ise sadece 23 TL olacak.

Yıkılan Paket‘ten, hem numarasını Avea‘nın faturasız tarifelerine taşıyan müşteriler, hem de yeni Avea faturasız hat alan müşteriler faydalanabilecekler.

Nasıl kayıt olacağız? 

Avea’nın faturasız tarifelerine gelin, KAYIT yazıp 1991‘e SMS gönderin, sadece 23 TL‘ye her yöne 500 dakika + her yöne 1000 SMS + 1 GB internet sizin olsun.

Otomatik yenileme ve yenilemenin iptali

Yıkılan Paket 30 gün sonunda otomatik olarak kendini yeniliyor.Böylece kullanıcıların her ay işlem yapması engelleniyor.  Ancak müşteri istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilme yetkisine de sahip.

Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Yıkılan Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar KAYIT yazıp 1991‘e göndererek, Yıkılan Paket’i alabilirler.

Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL yazarak 1991‘e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Avea’nın Yıkılan Paket ile ilgili sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

:: Avea kullananlar, Yıkılan Paket’e geçecekler mi?

{AUTHOR}
{ARTICLE_LINK}

 • yazarTolga Küçükyılmaz

  Programcılıkla beraber donanım konusunda eğitim alan Tolga, bu bilgiler ışığında mobil cihazlara yaklaşıyor ve yorumluyor. İyi bir Mac OS ve Android kullanıcısı olan Tolga, incelemelerine tam gaz devam ediyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Efsane Yıkılan Paket Geri Döndü” üzerine 87 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   sonunda avea gecicem galiba

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Daha önceden kullanıyodum ama işyerim kotta olduğu için çekmiyordu hat ve interneti beni deli ediyordu sık sık kesiliyordu. Turkcell e geçtim fazla yakıyo ama mecburum bir bakıma. Tekrar yıkılan pakete dönemeyi düşünmüyorum açıkcası

  3. SDN Okuru dedi ki:

   işte bu helal olsun aveaya

  4. Péder dedi ki:

   Turkcell’i bırakma zamanı geldi o zaman

  5. SDN Okuru dedi ki:

   Valla türkcelle elvada

  6. hayalci dedi ki:

   Zamanında bu pakete geçecektim, bir hafta ile kaçırdım şimdi tekrar yeniden çıktı alanlara hayırlı olsun, ben yine avea kullanıyorum memnunum.

  7. SDN Okuru dedi ki:

   1gb sınırsız 20 liraya alıyorum turkcellde … Ilan ediyorum yarın taşıyorum numaramı valla tak etti canıma @karacaerc

  8. SDN Okuru dedi ki:

   1gb sınırsız 20 liraya alıyorum turkcellde … Ilan ediyorum yarın taşıyorum numaramı valla tak etti canıma @karacaerc

  9. SDN Okuru dedi ki:

   Elveda Turkcell…! =)

  10. ALPARS dedi ki:

   Hattını yeni taşıyanlar geçebiliyor mu?

  11. djvahset dedi ki:

   aveanın bu tarifesi için turkcell bırakılmaz çünkü aldığın interneti kullanamassın avea intermette iyi değil bence boşuna

  12. SDN Okuru dedi ki:

   Bugün hattımı anında aveaya taşıyorum.yemişim turkcelli.Aynı paket turkcellde 49Tl.Varsın avea heryerde çekmesin önemli değil.

  13. SDN Okuru dedi ki:

   bu çok iyi oldu vodafone’u bırakma zamanı gelmişti

  14. SDN Okuru dedi ki:

   valla bir iphone icin avea interneti gayet gayet iyi bence. downloadda ortalama 4-5 max 7 goruyorum. upda ort 2 max 3,5 goruyorum. daha neyime yetmiyor.

  15. SDN Okuru dedi ki:

   Avea internette gayet yeterli geliyor iPhone kullanmama rağmen hız sorunu çok az çektim bazı yerlerde. Bu paketi 2 senedir kullanıyorum süper. 19 tl ile başlamıştım 2-3 ay önce 23 tl oldu ama bu fiyata 1 gb internet bile alamıyorsun Turkcell de. 500 dakika 1000 SMS bedava gibi geliyor. Geçmenizi tavsiye ederim.

  16. SDN Okuru dedi ki:

   Ben faturali olarak aylik 30(zimbirtilariyla 31,5) verip her yone 500+her yone 2000 sms+2gb 3g hizinda 2 den sonra 128 kb sinirsiz internet kullaniyorum. pasa pasa yetiyor. her birinden artiyor valla. 30 liraya fazla bile vermis

  17. bortu3 dedi ki:

   ben zaten bu tarifedeydim tüm operatörler arasında en iyisi çekmeme sıkıntısı filan yok gayet iyi avea fakat benim tarifemdemi 23 tlye yükselcek ben 19 tl ödüyodum ?

  18. bortu3 dedi ki:

   ben zaten bu tarifedeydim tüm operatörler arasında en iyisi çekmeme sıkıntısı filan yok gayet iyi avea fakat benim tarifemdemi 23 tlye yükselcek ben 19 tl ödüyodum ?

   – – – Mesaj Güncellendi – – –

   3g çeken yerde iken pcden League of Legends oynuyodum telefonun bağlantısıyla sıkıntı olmuyodu hatta kota yetmiyodu bile senin kullanımına bağlı herşey…

  19. SDN Okuru dedi ki:

   Bende 1000 dk avea için 1000 her yone sms 1 gb internet var. Bunun Her yöne 500 dk olarak nasıl yapabilirim.

  20. djvahset dedi ki:

   bunu söyleyen sensin istersen foruma bir bak ben konu açmıştım telefonda en iyi internet hangisi diye..

  21. SDN Okuru dedi ki:

   Umarım benim gibi aylardır bu tafireyi kullananlar 19 tl den 23 e çıkmaz 🙂 Ayrıca avea her yerde çekiyor 😉 Çekmiyor diyorsanız ya yerin dibindesinizdir yada dağın başında 🙂

  22. SDN Okuru dedi ki:

   1gb kotali ama sinirsiz degil

  23. SDN Okuru dedi ki:

   1 yıldır bu paketi kullanıyorum hala devam ediyorum ama benim geçtiğimde 20 liraydı ilk üç ayda 500 yerine 1000 dakikaydı ama 500 de fazlasıyla yetiyor avea fiyat olarak rakiplerinden önde

  24. SDN Okuru dedi ki:

   bu tarifeye tüm faturasız avea kullananlar ve taraftar hattı kullananlar geçebiliyor.

  25. SDN Okuru dedi ki:

   19 tl ödeyenler ben de sizden biriydim ama 1 yıl kulandıktan sonra 23 tl oluyor. Varsın olsun çünkü diğerlerinde aynı konuşma internet 2 katı para. Avea bazı yerlerde çekmeme yapıyor doğru, fakat anlık olarak gitme gelme yapıyor. Onun için de Arayanıbil’e abone oluyorsunuz(Aylık 78 kuruş) sorun çözülüyor. İnterneti kötü diyen rkadaşlar için söylüyorum ortalama 350 kilobayt/saniye indiriyor. Bazen daha da iyi çekip 650 kilobayt/saniye indirme yapıyor. Fiyat performans olarak çok iyi, tavsiye ederim.

  26. SDN Okuru dedi ki:

   helal avea
   avea in turkcell out

  27. SDN Okuru dedi ki:

   ben 7 aydır kullanıyorum gayet memnunum hiç öyle çekmeme sorunu olmadı bende sizi bilemem nerde yaşıyorsanız dağda mı yaşıyorsunuz ne yapıyorsunuz anlamadım. Sonra avea yı suçluyorsunuz.

  28. SDN Okuru dedi ki:

   Bu paketi görünce turkcell kullanan biri olarak kendimi kandırılmış hissediyorum

  29. SDN Okuru dedi ki:

   Vodafoneda bir ayim kaldi tahahhütüm bitiyor. Direkt Avea ya gecicem canima tak etti.. Barış özçelik

  30. SDN Okuru dedi ki:

   Avea’nın internetine laf atmayın boşuna. Ben tarife 19 tl iken kullanmaya başladım Son derece memnunum. Şehirlerarası yollarda bazen çekmiyor ama ilçe merkezlerinde bile hiçbir sorun yok.

  31. SDN Okuru dedi ki:

   Ave’nın cepte bayram paketiyle YIKILDIM ve bir daha yıkılmak istemiyorum.

  32. SDN Okuru dedi ki:

   Önceleri avea faturalı hattım vardı daha sonra aynı hattı müşteri hizmetlerini arayarak kontörlüye çevirdim.Bir kaç yıl sonra yeniden faturalı hatta dönmek için aradığımda bu işlem için bayimize gitmeniz gerekiyor dediler.Ben eskiden faturalı hattınızı kullanıyordum desemde dinlemediler. O gün bu gün vodafone dayım:)))

  33. SDN Okuru dedi ki:

   yaklaşık 2 ay önce 23 tl oldu benimki.tabi 1 yıldır bu paketi kullandigim için 19 tl den 23 tl oldu.. avea dan gayet memnunum benim vodafone çekmiyordu tesadüfen bu paketi yaptım. Şimdi çok çok çok memnunum. Eğer 30 tl bile olsa yine yapardim. Bende çekim sorunu hiç olmadı. ve üstelik yatırımin az yapıldığı Güneydoğu da yaşıyorum. şebeke de hiç sıkıntı olmadı…

  34. SDN Okuru dedi ki:

   akşama geçiyorum elveda turkcell..

  35. pumperking dedi ki:

   interneti sınırsız mı? 1gb’dan sonra döşemesinler?

   "•Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 0.492KR/100KB ile ücretlendirilecektir"
   geçiriyorlarmış işe yaramaz.eski tarife değil.

  36. SDN Okuru dedi ki:

   bedava verseler aveaya geçmem, bir çok yerde sinyal yok, şu an bulunduğum semt yaklaşık 4000 nüfusa sahip bir site ve bu site de herkes aveadan kaçıyor çünkü evlerin işyerlerinin içerisinde hiç sinyal yok sokakta ise ses kesik kesik anlaşılmıyor tüm hatlarımı zaten aveadan başka yere taşıdım. herkeste taşıyorlar. utanmadan

  37. Karargaht dedi ki:

   Bence kaçırmayın kardeşler. Aynı paket aynı özellikler Turkcell’de tam 49 TL. Bende sırf bunun için aveaya geçmiştim zamanında, sonra kalkmış felan bişeyler olmuş ama ben hala kullanıyorum ve 19 TL bütün bunları alıyorum.

   İnternet felan yavaş da değil, ortalama 3 MB hız alıyorum 3G’li yerlerde. Olmadığı yerlerde nadir zaten. Ön yargılı olmayın. Tamam Turkcell kaliteli ama Avea’da kötü değil.

  38. Nemre dedi ki:

   İnternet ve fiyat konusunda Aveaya güven olmaz.Bu kampanyayı yaparken "Kaz Gelecek Yerden Tavuk Esirgenmez" sözünün arkasında bekleyen bir avea seziyorum.

  39. pumperking dedi ki:
   Alıntı Karargaht Nickli Üyeden Alıntı
   Mesajı göster
   Bence kaçırmayın kardeşler. Aynı paket aynı özellikler Turkcell’de tam 49 TL. Bende sırf bunun için aveaya geçmiştim zamanında, sonra kalkmış felan bişeyler olmuş ama ben hala kullanıyorum ve 19 TL bütün bunları alıyorum.

   İnternet felan yavaş da değil, ortalama 3 MB hız alıyorum 3G’li yerlerde. Olmadığı yerlerde nadir zaten. Ön yargılı olmayın. Tamam Turkcell kaliteli ama Avea’da kötü değil.

   üstad senin internet adil kullanımlı mu paket aşımlı mı? yeni tarife paket aşımlı

  40. djvahset dedi ki:

   ya kardeşim tamam avea kötü değil turkcell süper peki bunu nasıl ispatlarsın?

  41. __kadıköyRAP__ dedi ki:

   4 lira bindirmişler umarım bizim 19 liralığın fiyatı artmaz.

  42. ByEGT dedi ki:

   Kaliteden vazgeçenlere…

  43. djvahset dedi ki:
   Alıntı ByEGT Nickli Üyeden Alıntı
   Mesajı göster
   Kaliteden vazgeçenlere…

   ben ce en mantıklısı bu işte kaliteden vazgeçenler bu kampanya diye bilirim..

  44. aykut5855 dedi ki:

   Avea internet için önyargısı olanlara yol göstermek amaçlı yazıyorum yeni taşındığım evde telefon ve internet bağlantısı yoktu. telefonu bilgisayara kablo bağlayarak internete girdim. 3g olan yerde hız normal adsl den farklı değildi hatta baya hızlıydı.

   ayda 2 gb harcadığım zamanlar oldu. Ön yargı iyi birşey değil arkadaşlar.

  45. aagkn dedi ki:

   Yıkılan paket Hakikaten efsane olma yolunda ilerliyor,bilhassa öğrenciler için biçilmiş tarife.

  46. Kreasyon dedi ki:

   Bunun için Avea’ya geçilir be.

  47. mehmetfurkan dedi ki:

   Taşıma işlemleri 6 günü buluyor. İnsan sırf bu yüzden soğuyor

  48. SDN Okuru dedi ki:

   Hala bu paketi kullanıyorum. 19tl ye avea’ya 1000 dk her yöne 1000 sms 1 gb internet var bende. Sürekli güncelleniyor şimdi değiştirmişler heryöne 500 olmuş daha iyi olmuş ama fiyatı artmış bana gerek yok

  49. emre2535 dedi ki:

   şahsen daha önce avea kullanmış biri olarak izmir de şehir merkezinde herhangi bir sorun yaşamadım internet yeterli hızda ve kapsama iyiydi fiyat uygun numarayı taşımaya değer ama 3 ay sonra tarifeyi kaldırıyom demez inşaallah avea..!

  50. SDN Okuru dedi ki:

   aveanın internetine laf eden arkadaşlar var ben ankarada oturuyorum gölbaşında avea köpek gibi cekiyor interneti 5-8 mbit arasında daha ne olsun şehir. 1000 dk her yöne 2000 sms 2 gb sınırsız internet her AY 2 gb tı bitiriyorum 500 megabayt da geciyorum 52 tl

  51. SDN Okuru dedi ki:

   her yerde çekmiyor

  52. Karargaht dedi ki:
   Alıntı pumperking Nickli Üyeden Alıntı
   Mesajı göster
   üstad senin internet adil kullanımlı mu paket aşımlı mı? yeni tarife paket aşımlı

   1 gb dolduktan sonra kontorden düşüyor sanırım.

  53. SDN Okuru dedi ki:

   Acaba bu olumlu yorumları kaç avea çalışanı yazdı. 🙂

  54. SDN Okuru dedi ki:

   hadi bakalım hayırlısı 😀

  55. enkrc dedi ki:

   hattım zaten avea kayıt yazıp gönderiyorum gelen mesaj şu şekilde "avea içi 1000dk, heryöne 1000sms ve 1gb internet almak için evet yazıp mesajı cevaplayın" diyor. yaş sınırı mı var acaba? mesajın cevabına ısrarla 5yuz yazıp gönderiyorum gene aynı mesaj geliyor neden olabilir yardımlarınızı bekliyorum

  56. enkrc dedi ki:

   hattım zaten avea kayıt yazıp gönderiyorum gelen mesaj şu şekilde "avea içi 1000dk, heryöne 1000sms ve 1gb internet almak için evet yazıp mesajı cevaplayın" diyor. yaş sınırı mı var acaba? mesajın cevabına ısrarla 5yuz yazıp gönderiyorum gene aynı mesaj geliyor neden olabilir yardımlarınızı bekliyorum

   – – – Mesaj Güncellendi – – –

   Alıntı aykut5855 Nickli Üyeden Alıntı
   Mesajı göster
   Avea internet için önyargısı olanlara yol göstermek amaçlı yazıyorum yeni taşındığım evde telefon ve internet bağlantısı yoktu. telefonu bilgisayara kablo bağlayarak internete girdim. 3g olan yerde hız normal adsl den farklı değildi hatta baya hızlıydı.

   ayda 2 gb harcadığım zamanlar oldu. Ön yargı iyi birşey değil arkadaşlar.

   aynen katılıyorum kardeşim. iki adet avea data hattım var avea jet modem ile samimi söylüyorum bulunduğum yer merkez bile değil 5 megabit hızı görüyorum

  57. SDN Okuru dedi ki:

   Hali hazirda avealilar icin gecerlimi her yone 500? Sadece tasiyanlarami?

  58. SDN Okuru dedi ki:

   aveaya geçeli 29 gün oldu, kampanyadan yararlanabilmem iyi oldu.

  59. SDN Okuru dedi ki:

   hattını yeni taşıyanlar geçebiliyor mu diye soran arkadaşım, bir ayı doldurmamışsan geçiş yapabiliyorsun, ben geçtim.

  60. SDN Okuru dedi ki:

   Bir yıldır bu paketi kullanıyorum. Daha önce 19TL’ydi ama 23TL de hiçbir şey değil bu paket için. Teşekkürler AVEA

  61. SDN Okuru dedi ki:

   avea1000dk ve 19tl idi.bu paket için hattımı taşımıştım.olmadı şimdi bu.

   taraftar tarifesindeyim 20tl yükleyip taraftar içi2000dk konuşuyordum 20 tl gitmiyordu o 20tl ile yıkılan paket alıyordum.
   şimdi 30tl yaptılar tarifeyi şimdide 23tl yaptılar yıkılan paketi.
   avea ne yapmaya çalışıyor.bukadar zam mı olur.

  62. SDN Okuru dedi ki:

   AVEA CANDIR. yüklediğim bütün tller helal-i hoş olsun avea. türkcelde kalan arkadaşlara baya yediriyorlar 49 tl çok beklemeyin aveaya geçin.

  63. Karargaht dedi ki:
   Alıntı enkrc Nickli Üyeden Alıntı
   Mesajı göster
   hattım zaten avea kayıt yazıp gönderiyorum gelen mesaj şu şekilde "avea içi 1000dk, heryöne 1000sms ve 1gb internet almak için evet yazıp mesajı cevaplayın" diyor. yaş sınırı mı var acaba? mesajın cevabına ısrarla 5yuz yazıp gönderiyorum gene aynı mesaj geliyor neden olabilir yardımlarınızı bekliyorum

   Her yöne 500 dk sadece yeni avealı veya numarasını taşıyanlar için geçerli. Mevcut Avea sahipleri 500 dk her yöne değil de 1000 dk sadece avealılarla konuşabiliyor. Bu yüzden öyle mesaj geliyor.

  64. SDN Okuru dedi ki:

   e çekmiyor ki arkadaş 😀 yani umutla geçmeyin paketle birlikte yıkılırsınız 😀

  65. SDN Okuru dedi ki:

   12 yıl turkcell kullandım telefon kullandım mı hiç bir şey anlamadım. ta ki geçen sene yeni nesil 500 tarifeli avea ya geçtikten sonra telefonumu son damlasına kadar kullandım. rahat rahat konuşup mesaj attım. sınırsız ve akk si 128 kpbs olan internetle ne kotadan korktum ne de internette yavaşladım. şuan kabloneti kapattım kabloyla pc ye bağlıyorum hem internete pc den bağlanıyorum sınırsız hem de konuşuyorum. bunların hepsi ayda 35 tl. e daha ne olsun?

  66. SDN Okuru dedi ki:

   bu tarifeden her tl yukledigimizdemi yararlanıyoruz yoksa belli bi süreci var mı

  67. kofdelisi dedi ki:

   mükemmel bir paket bu arkadaş geçen sene şubattan beri kullanıyorum harika

  68. SDN Okuru dedi ki:

   bugün turkcelin 3g siyle aveanınkini karşılaştırdık benim telefon 1-1,5 sn kadar geç girdi sayfalara yere görede dağişir tabikide 1 sn için 30 lira fazla vermek için cidden zengin olmak gerekiyor

  69. SDN Okuru dedi ki:

   Faturasız avealılar ezikmi

  70. SDN Okuru dedi ki:

   AVEA’ya geçsek acaba??

  71. SDN Okuru dedi ki:

   ve nihayet vodafondan kurtulacam :):) süpersin AVEA

  72. SDN Okuru dedi ki:

   paket dedigin boyle olur vodafona elveda…

  73. SDN Okuru dedi ki:

   gelişmemiş şehirlerde ilçelerde çekme sıkıntı yapıyosun be avea yoksa on numara tarife yani

  74. SDN Okuru dedi ki:

   Hattını değiştirmeyi düşünenler için çok güzel bir durum. Senelerdir avea kullanıcısıyım. Böyle bir fırsattan yararlanamamak acıkçası biraz zoruma gidiyor. Müşteri çekerken yapılan bu fırsatlar varolan müşterilerinize de geçerli olabilseydi çok iyi olurdu.

  75. SDN Okuru dedi ki:

   paketi değiştirmişler 19 tlye avea içi konuşma dakikası sms internet vardı. Şimdi konuşmayı her yöne yapmışlar. Bravo aveaya çok iyi bir paket…

  76. SDN Okuru dedi ki:

   onceden bu paketi kullanmak icin avea geçmistim. konusma ve sms paketi iyiydi. ama internet paketi hizindan dolayi kullanamadim..

  77. SDN Okuru dedi ki:

   kaçırmıştım bu kampanyayı sonunda tekrar geldiii :))))))))))

  78. SDN Okuru dedi ki:

   yukarda yazanın aynısını aşağıda soruyorsunuz önce bir okuyun be kardeşim

  79. SDN Okuru dedi ki:

   arkadaşlar bayiye gittim böyle bir tarifenin olmadığını söyledi,kafam karıştı.haber yeni mi acaba geçmeyi deneyen oldu mu ?

  80. SDN Okuru dedi ki:

   ben senedir avea kullanıyorum çekim gücü abartıldığı kadar problem yaratmıyor interneti de hızlı bi sıkıntı yok

  81. SDN Okuru dedi ki:

   Ben bir senedir kullanıyorum çok memnunum interneti cok hizli çıktı ummadığım kadar. Eşime de aldık hattı

  82. SDN Okuru dedi ki:

   harika bir paket ne zamandır tekrar açılsın diye bekliyordum hemen vodafone hattımıda geçiriyorum

  83. SDN Okuru dedi ki:

   Mevcut faturalı Avea’lılar geçemiyor galiba bu tarifeye. Peeeh.. Avea mevcut faturalı müşterilerine hiç iyi davranmıyor 🙁

  84. SDN Okuru dedi ki:

   Olay budur arkadaşlar, tarife hakkında olumsuz yorum yapanların da diğer operatörlerde taahhütlerinin bitmemesine bağlıyorum 🙂

  85. SDN Okuru dedi ki:

   Kaç ay boyunca geçerli bu paket o kısmı belli değil adamlar 2 ay sonra pakete 40 TL fiyat koysa kimse bir şey yapamayacak… Hattını da başka yere taşıyamayacak… Ben her ay yükledim TL diyelim kaç ay boyunca bu paket devam edecek…

  86. SDN Okuru dedi ki:

   buna tarifeye ek sms paketi nasıl alabilirim ?

  87. SDN Okuru dedi ki:

   hemşehrim tarifesindkiler yikilan paket yapabiliyormu ?

  Yorum yazın