Okunma

Ekran Görüntülerini Kolayca Alın


06 Aralık 2008 Cumartesi 14:00
Ekran Görüntülerini Kolayca Alın

Açık kaynaklı ve esnek kullanımlı bir ekran görüntüsü alma uygulaması olan ZScreen, bu tarz alternatiflerde bulunan tam ekran, aktif pencere veya belirlenen kısımdan görüntü yakalama, kısayol tuş kombinasyonları oluşturma gibi özelliklerin tümüne sahip. Alınan görüntüyü panoya veya bir dosyaya aktarabilirken, çoklu FTP bölgelerine veya ImageShack’e de yükleyebilirsiniz. İsterseniz öncesinde Photoshop veya diğer görsel düzenleme programlarıyla aldığınız görüntüye müdahale etmeniz de mümkün.

Hiçbir Görüntüyü Kaybetmeyin

Başarılı bir de arabelleği bulunan ZScreen, dosya isimlerini veya arabellek klasör boyutunu belirleme konusunda da özgürlük tanıyor. Altı farklı formatta görüntü kaydeden uygulama, geçmiş özelliği sayesinde kazara üstüne kayıt yaptığınız bir görüntüyü de geri getirebiliyor. Ücretsiz ve Windows‘a özgü olan ZScreen’i çalıştırmak için .Net 2.0 gerekiyor.

:: ZScreen yazılımını ücretsiz indirmek için tıklayın.

:: Yazılımla ilgili sorun ve görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : ZScreen
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Ekran Görüntülerini Kolayca Alın”

  1. Hikmet Benol dedi ki:

    firefox ve chrome için nasıl alacağız ekran görüntüsünü?

" Ekran Görüntülerini Kolayca Alın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ekran Görüntülerini Kolayca Alın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ekran Görüntülerini Kolayca Alın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "