Okunma

Ekran Görüntülerini Otomatiğe Bağlayın


22 Ocak 2009 Perşembe 12:30
Ekran Görüntülerini Otomatiğe Bağlayın

Bir küçücük ve ücretsiz açık kaynaklı Windows uygulaması olan Lightscreen, tek bir işi en kolay şekilde yapmanıza imkan tanıyan programlardan. Lightscreen‘i kurup ayarladıktan sonra, tek bir kısayol kombinasyonu aracılığıyla, belirlediğiniz formatta, belirlediğiniz klasöre ekran görüntüsü alabilirsiniz.

JPG, BMP ya da PNG formatlarındaki dosyaları otomatik olarak numaralandıran program, aynı zamanda ilgili görüntüyü panoya da kopyalıyor.

:: Lightscreen yazılımını ücretsiz indirmek için tıklayın.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Lightscreen
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ekran Görüntülerini Otomatiğe Bağlayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ekran Görüntülerini Otomatiğe Bağlayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ekran Görüntülerini Otomatiğe Bağlayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "