Okunma

Elektriği Görmenin En Şık Yolu


21 Eylül 2009 Pazartesi 00:23
Elektriği Görmenin En Şık Yolu

Evinizde ne kadar enerji kullandığınızı görmeye yarayan birçok cihaz mevcut. Bu cihazların hiçbirinin görevlerini yapmnaktan başka bir özellikleri olmadığı biliyoruz. Evde kullanılan voltajı ölçmek için kullandığınız bir cihazın dış görünüşüne önem verir misinz? Visual Voltage adlı bu ürünü gördükten sonra buna önem verebilirsiniz.

Bu cihaz aslen günlük elektrik kullanımınızı ve gereğinden fazla kullandığınız zaman size haber vermekten başka bir işe yaramıyor. Ancak zaten bu ürünün olayı bu değil. Saate benzer göstergesi, siyah rengi ve mavi ışıklarıyla Visual Voltage gerçekten de çok hoş duruyor. Ürün henzü sadece konsept tasarım halinde ve satışa sunulmuş değil.

:: Visual Voltage’ın tasarımını beğendiniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Elektriği Görmenin En Şık Yolu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Elektriği Görmenin En Şık Yolu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Elektriği Görmenin En Şık Yolu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "