Elektrikli otomobil için devler bir araya geliyor!


23 Ekim 2017 Pazartesi 12:00
Elektrikli otomobil için devler bir araya geliyor!

Elektrikli otomobil teknolojisi, çağımızın en popüler ve en hızlı gelişen teknolojilerinden biri haline geldi. Otomobil üreticileri, pazar rekabetlerini bir kenara bırakarak, birçok markanın bir araya geldiği bir fuar açma kararı aldılar. Bu showroom’da araç satışı yerine elektrikli otomobil teknolojisinin tanıtımı yapılacak.

Elektrikli otomobil teknolojisi için birleşme zamanı!

BMW, Nissan, Renault, Volkswagen, Kia ve Mitsubishi; Milton Keynes’de bulunan Elektrikli Araç Deneyim Merkezi‘ni ve yerel şarj noktası satıcısı Chargemaster‘ı finansa etmek için yardımda bulunmuşlardı.

Bu fuar, Nissan İngiltere’nin elektrikli otomobiller kategori yöneticisi Ed Jones‘un dediğine göre satış işlevinden çok pazarlama işlevine sahip.

Jones, ekibin fiyatları ilan edeceğini ve yerel bayiler için ciddi tahkikatlarda bulunacağını; ancak ekibin ana işinin bu olmadığını söyledi. Bu fuarda hedef, ziyaretçilerin etkinlikten elektrikli araçlar karşı daha açık bir bakış açısıyla ayrılmasını sağlamak.

elektrikli otomobil

Jones ayrıca, Nissan’ın müşterilerini rakiplerine kaptırmaktan endişe etmediğini, zira pazardaki pozisyonlarından emin olduklarını söyledi.

BMW’nin İngiltere E-taşımacılık ürün yöneticisi Dan Elliot, yollarda daha fazla elektrikli aracın görünmeye başladığını ve insanların bu teknoloji hakkında daha fazla sorularının olduğunu ve bu soruların burada cevaplanabileceğini ifade etti.

Elliot ayrıca, bu fuar ile insanların ilgilerinin satın alıma dönüştürülebileceğini söyledi.

Chargemaster CEO’su David Martell ise, fuarın pilot bir uygulama olduğunu ve işe yararsa çok markalı formatın her yerde uygulanabileceğini söyledi.

:: Düzenlenecek fuar için sizin de görüşlerinizi alalım.
yazarAhmet Tezcan

Hâlihazırda İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitim gören ve 2014 yılından bu yana motosiklet ve motorsporları ile alakalı çeşitli web sitelerinde editörlük yapan Ahmet, kariyerine SDN'in otomobil alanındaki haber akışını sağlayarak devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Elektrikli otomobil için devler bir araya geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Elektrikli otomobil için devler bir araya geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Elektrikli otomobil için devler bir araya geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  2. 2 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  3. 3 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  4. 4 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  5. 5 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
  6. 6 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
  7. 7 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!
  8. 8 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  9. 9 Apple Watch Series 6 inceleme! Apple Watch Series 6 inceleme!
  10. 10 Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü? Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü?