Elektrikli Volkswagen için kötü haber


12 Haziran 2020 Cuma 08:00
Elektrikli Volkswagen için kötü haber

Tamamıyla elektrikli Volkswagen modeli ile ilgili yeni gelişmeler gündeme gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce de Volkswagen’ın seri üretime geçecek olan ilk tamamıyla elektrikli otomobili ID.3 için çeşitli sorunların ortaya çıktığı ve bu sorunların gecikmelere yol açacağı ifade edildi.

Elektrikli Volkswagen ID.3 yazılım sorunu ortaya çıktı

Volkswagen’ın elektrikli aracı ID.3 yazılımında yeni bir sorun ortaya çıktığı ve bu sorun sebebi ile seri üretime vaktinde başlanamayacağı bilgisi ortaya atıldı. Açıklanan bilgilere göre limited edition siparişlerinde bile planlamalarda çeşitli aksaklıklar gündemde olabilir.

Elektrikli Volkswagen

Açıklamalardan anlaşıldığı kadarı ile yazılım tarafındaki eksiklik, App Connect ve heads-up ekran kullanımında çeşitli sorunları meydana getiriyor. Bu durum yapılacak bir güncelleme ile çözülecek gibi görünüyor. Ancak seri üretime başlanması için de söz konusu bu yazılım sorununun engel teşkil ettiği ifade ediliyor.

Buna karşın Eylül 2020 ayında bazı modellerin teslimatlarının yapılacağı belirtiliyor. Ancak bu modellerde söz konusu yazılım soru bulunabilir. Bu sorunların da yazılım güncellemesi ile çözüleceği ve eksik kalan özelliklerin daha sonra aktif edileceği gibi bir ifade gündeme getiriliyor. Elektrikli Volkswagen modeli ID.3‘te yaşanacak bu seri üretim gecikmesinin ne boyutta olacağı konsunda ise en azından şu an için bir bilgi bulunmuyor. İlerleyen dönemlerde daha detaylı bilgilerin gündeme geleceğini de ifade etmekte fayda var.
yazarEren Ertem

1997 yılında ilk bilgisayarı ile içine girdiği teknoloji dünyasına, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ile devam ediyor. Ayrıca Bilim ve Teknoloji ile ilgili araştırma yapmak ve makaleler hazırlamak, başlıca uğraşları arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Elektrikli Volkswagen için kötü haber konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Elektrikli Volkswagen için kötü haber ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Elektrikli Volkswagen için kötü haber ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
  2. 2 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
  3. 3 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
  4. 4 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  5. 5 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  6. 6 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  7. 7 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  8. 8 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
  9. 9 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
  10. 10 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!