Okunma

Elektronik Cihazlar mı, Tatil mi?


27 Kasım 2010 Cumartesi 12:00
Elektronik Cihazlar mı, Tatil mi?

Kışın soğuk günlerine girerken, pek çok kişi yazın sıcaklığının ve yapacakları tatilin hayalini kurmaya başladı bile. Sıcak kumlar, güneş ve arkadaşlarınızla yüzebileceğiniz serin, temiz bir deniz. Ne var ki, dünya değiştikçe, insanlar da değişiyor ve eskiden yapılan planlar çöpü boyluyor.

 

Gelişmiş ülkelerde yapılan araştırmalara göre, yaz için seyahat planları yapanların sayısı yüzde 28 oranında azalırken, “Yaza girerken, elektronik cihaz (oyun konsolu, yeni bir televizyon, cep telefonu, netbook-notebook vb…) almayı planlıyorum.” diyenlerin sayısı yüzde 16 arttı.

:: Siz, yazın ne yapmayı planlıyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Elektronik Cihazlar mı, Tatil mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Elektronik Cihazlar mı, Tatil mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Elektronik Cihazlar mı, Tatil mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "