Element Akademi’den Eğitim Bursu


03 Kasım 2009 Salı 10:12
Element Akademi’den Eğitim Bursu

Element Akademi, Microsoft ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliği ile Microsoft IT Academy Program eğitimlerini Türkiye’de ilk kez internet üzerinden e-sınıflarda canlı olarak işlenecek dersler ile veriyor. Element Eğitim Teknolojileri ve Yıldız Teknik Üniversitesi ilk kez senkron ve asenkron e-eğitim metodolojileri ile gerçekleştirilecek bu eğitim projesini “Hedef 2023″ adını verdikleri bir sosyal sorumluluk projesi ile pekiştirerek, Türkiye’deki bilişim sektöründe bulunan nitelikli insan kaynağı eksiğini gidermeyi amaçlıyorlar.

 

Burs almak isteyen 2023 öğrencinin Element Akademi’ye 31 Aralık 2009 tarihine kadar internet üzerinden (www.elementakademi.com) online başvurması gerekmektedir.

 

Element Akademi bu kapsamda üniversite sınavına giren ancak bir bölüme yerleştirilemeyen 100 lise birincisi öğrenciye yüzde 100 karşılıksız burs verecek. Bu kapsamda 100 öğrenci Türkiye’nin her hangi bir yerinden şehir değişikliğine ihtiyaç duymadan Yıldız Teknik Üniversitesi – Microsoft IT Academy Program eğitimlerinden birine katılabilme şansını elde edecektir. Microsoft IT Academy Program eğitimtimlerinden Sistem ve Ağ Uzmanlığı ile Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı Eğitimleri üniversiteye yerleştirilemeyen lise birincilerinin mesleklendirilmelerine imkan verme açısından büyük önem arz etmektedir.

Hedef 2023 projesi kapsamında ayrıca yine ÖSS sonrası herhangi bir üniversiteye yerleştirilememiş 2023 öğrenciye de yüzde 50 karşılısız eğitim bursu verilerek, aydınlık Türkiye’nin gençlerine eğitim verilmesi ve bu eğitimleri alan kişilerin 21.Yüzyılın yükselen değeri bilişim sektöründe istihdam fırsatı yakalamalarına ve meslek sahibi olmalarına imkan verilmesi hedeflenmektedir.

:: Bu proje ilginizi çekti mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Element Akademi’den Eğitim Bursu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Element Akademi’den Eğitim Bursu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Element Akademi’den Eğitim Bursu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  2. 2 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  3. 3 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  4. 4 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  5. 5 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  6. 6 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  7. 7 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  8. 8 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  9. 9 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  10. 10 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2