1+1’i 3 yapan şirket eLogo neler yapıyor?


05 Aralık 2020 Cumartesi 18:01
1+1’i 3 yapan şirket eLogo neler yapıyor?

Küçük veya büyük farketmeksizin, işletmelerin dijitalleşmesi verimliliği ciddi bir şekilde artırıyor. Özellikle koronavirüs ile mücadele ettiğimiz bu dönemde, şirketlerin operasyonlarını dijitale taşıması adeta şart oldu. Bizde bu süreci başta e-fatura olmak üzere kobilere birçok farklı hizmet sunan eLogo’dan dinledik.

eLogo nedir? eLogo neler yapıyor?

eLogo Genel Müdürü Başak Kural bu videomuzda hem eLogo’yu hem de eLogo’nun neler yaptığını anlatıyor. Salgın dönemi ile yükselişe geçen dijitalleşme sonucunda şirketlerin elde ettiği avantajları konuşuyoruz.

eLogo’yu yakından tanımak için buraya tıklayarak web sitesine ulaşabilirsiniz.. Lafı daha fazla uzatmadan sizi videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Esasen bir e-servis şirketi olan eLogo, yoluna e-fatura ve e-arşiv gibi hizmetlerle başlasa da dijital dönüşüm ile müşterilerine daha fazla katma değer sağlayacak yeni hizmetlerini bünyesine kattı.

Bir yandan gelir idaresinin zorunlu tuttuğu uygulamaları geliştirilen eLogo, diğer yandan da müşterilerin tahsilatlarını kolaylaştıracak farklı servisler geliştiriyor. Yüzde 25′ yakın pazar payı bulunan şirket, şimdi ise esnek altyapısı ve her segmentten müşteri için değer yaratan sektörel çözümlerine bir yenisini ekledi.

Ürünlerini farklı e-ticaret pazar yerlerinde satışa sunmak, işletmelerin satış fırsatlarını artırıyor ancak sipariş ve sonrasındaki fatura süreçlerini yönetmek kimi zaman zorluklara da neden olabiliyor. eLogo’nun bu zorlukları aşmak üzere geliştirdiği eLogo e-Ticaret portalı, özellikle büyüyen e-ticaret pazarında yer edinmek isteyen ve kurumsal yazılım çözümü kullanmayan mikro KOBİ’lere hitap ediyor.
yazarMehmet Ali Ertunç

1997 yılında Hatay’da doğdu. İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitimine devam ederken, 2015'den bu yana ShiftDelete.Net'te çalışıyor. Yazılım geliştirmenin yanı sıra, savunma sanayi ve havacılıkla ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 ay önce

izlemedim

" 1+1’i 3 yapan şirket eLogo neler yapıyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 1+1’i 3 yapan şirket eLogo neler yapıyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 1+1’i 3 yapan şirket eLogo neler yapıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2
  2. 2 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  3. 3 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  4. 4 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  5. 5 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  6. 6 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  7. 7 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  8. 8 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  9. 9 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  10. 10 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?