Okunma

Elon Musk alev silahı peynir ekmek gibi sattı!


30 Ocak 2018 Salı 08:30
Elon Musk alev silahı peynir ekmek gibi sattı!

Elon Musk tarafından kurulan The Boring Company adlı şirket, milyonlarca dolar değerinde alev silahı satışı gerçekleştirdi. İşte, Elon Musk imzalı alev silahı için ön siparişten elde edilen dudak uçuklatıcı rakam!

Elon Musk 3.5 milyon dolar değerinde alev silahı sattı!

The Boring Company, Aralık ayında 50 bin şapka satarak verdiği sözü tuttu ve şaka sanılan alev silahının satışına başladı. 28 Ocak itibarıyla 500 dolar fiyatla ön siparişe sunulan The Boring Company Flamethrower adlı ürün 7 bin adetlik satış gerçekleştirdi. Yeni ürünün toplamda elde ettiği rakamsa tam 3.5 milyon dolar oldu. Ürünlerin teslimatı ise İlkbahar içerisinde gerçekleştirilecek.

Elon Musk

Dünyanın en güvenli alev silahı olarak lanse edilen ürünün yanında 30 dolar daha vererek bir yangın söndürücü bile alabiliyorsunuz. Bu da güvenliği çok daha artırıyor, değil mi? Ürün şimdiden yasa ve güvenlik tartışmalarına sebep olmuş durumda. Öte yandan Musk ise Amerika Birleşik Devletleri Alkol, Tütün, Ateşli Silah ve Patlayıcılar Bürosu tarafından 3 metreden kısa alev püskürten bu ürünlere izin verildiğinin altını çiziyor. Hatta çağımızın dâhisi, steak bıçaklarından daha fazla korktuğunu ifade ediyor. Bu ürün hakkında daha çok konuşulacağını tahmin etmek ise güç değil.

:: Musk’ın alev silahı satışı konusunda ne düşünüyorsunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Elon Musk alev silahı peynir ekmek gibi sattı!”

  1. erty dedi ki:

    Bizim TÜRKler sigarasını yakar onunla

" Elon Musk alev silahı peynir ekmek gibi sattı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Elon Musk alev silahı peynir ekmek gibi sattı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Elon Musk alev silahı peynir ekmek gibi sattı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "