Elon Musk, Cybertruck için yeni özellikler duyurdu!


27 Şubat 2020 Perşembe 09:22
Elon Musk, Cybertruck için yeni özellikler duyurdu!

Gerek tasarımı gerekse de özellikleriyle ön plana çıkan Tesla’nın Cybertruck aracı henüz üretime geçmemiş olsa da gündemde olmaya devam ediyor. Elon Musk, Twitter üzerinden araçta olacak yeni özelliklerden bahsetti.

Cybertruck için yeni özellikler

Twitter’ı oldukça aktif şekilde kullanan Tesla CEO’su, elektrikli pikap için yazılan bir tweete cevap verdi. Musk, bu cevabında aracın boyutları, yük ve çekme kapasitesi hakkında yeni bilgiler verdi.

Çeşitli yol durumları pikabın çekme kapasitesini değiştirebiliyor. Musk bunun için araçta anlık olarak maksimum ivme, frenleme, viraj ve eğim değişimlerinin sürücüye sunulacağını belirtti. Bu aygıtlar aynı zamanda yükseklik değişimi, kargo veya çekme ağırlığını hesaba katacak.

Elon Musk, Cybertruck için yeni özellikler duyurdu!

Elon Musk, aktif araç sürüş yüksekliği ve aktif süspansiyon sisteminin araçlar için çığır açan bir teknoloji olduğunu belirtti.

Tasarımda bazı düzenlemelere gidilecek

Cybertruck sevenlerin çok sevdiği, sevmeyenlerin de hiç sevmediği kendine özgü bir tasarıma sahip. Elon Musk, henüz üretim aşamasına geçmeyen aracın son halinin “Biraz daha iyi” olacağını söyledi. Bununla birlikte aracın boyutları hakkında yeni bilgiler verdi. Cybertruck 82 inç, yaklaşık 208 santimetre, araç genişliğine sahip olacak.

Üretim aşamasına kadar araç hakkında yeni değişimleri ve özellikleri görmemiz oldukça olası. İlk olarak 2021 sonunda üçlü motora sahip araçlar üretilmeye başlanacak. İkili ve tek motorlu araçların üretime başlangıç tarihi ise 2022.
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Elon Musk, Cybertruck için yeni özellikler duyurdu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Elon Musk, Cybertruck için yeni özellikler duyurdu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Elon Musk, Cybertruck için yeni özellikler duyurdu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti? Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti?
  2. 2 iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik! iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik!
  3. 3 Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi
  4. 4 Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme
  5. 5 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  6. 6 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  7. 7 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  8. 8 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  9. 9 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  10. 10 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi