Elon Musk doğum günü planı ile şaşırttı


27 Haziran 2019 Perşembe 13:49
Elon Musk doğum günü planı ile şaşırttı

Tesla CEO’su Elon Musk yine attığı bir tweet ile gündemde. Bu sefer de Elon Musk doğum günü planını Twitter üzerinden paylaştı ve takipçilerini şaşırtmayı başardı.

Elon Musk doğum günü planını Twitter’da açıkladı!

Musk, önümüzdeki Cuma günü 48 yaşında olacak. Bunu bilen kullanıcılar ise Twitter’da doğum gününü nasıl geçirmeyi planladığını sordu. Cevap kullanıcıların bir kısmını şaşırtırken bir kısmınında beklediği cevaptı.

Reagan Beck adında bir Twitter kullanıcısı “Herhangi bir doğum günü planı var mı? Yoksa sadece aile ile vakit mi geçireceksin?” Reagan Beck adında bir Twitter kullanıcısı sordu.

Musk, “Tesla’nın global lojistiği üzerinde çalışıyorum.” dedi. Takipçisi Beck tekrar “Senin de zamana ihtiyacın var, değil mi? (Evet… sen bile)” diye yanıtladı. Ardından Musk “Lojistik ve nihai teslimat son derece önemlidir.” diyerek bir kez daha çalışmanın hayatındaki önemini vurguladı.

Elon Musk doğum günü planını Twitter'da açıkladı! - ShiftDelete.Net (1)

İkinci çeyrekte Tesla, birinci çeyrekte teslim edilen araç sayısı rekorunu kırarak 2018‘in son üç ayında 90700 araç kullanıcılara ulaştırdı.  Muhtemelen, şirketin lojistik operasyonunun gücüne inip gelmeyeceği düşünülen Musk, Salı günü Business Insider tarafından bildirildiği üzere Tesla çalışanlarına bir e-postayla söyledi.

Musk, “Lojistik ve nihai teslimat son derece önemlidir.” Özellikle, şirketin 30 Haziran Pazar günü olan çeyrek sonuna kadar müşterilere ulaşmak için çok da vakti kalmadı gibi gözüküyor.

Yani kısacası Musk, doğum gününü şirketin en çok mücadele ettiği lojistik sorunu üzerinde çalışarak geçireceğini bildirdi ve bu da Musk’ın çalışma ahlakını ortaya koydu.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Elon Musk doğum günü planı ile şaşırttı”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Adam adam yeminleee

" Elon Musk doğum günü planı ile şaşırttı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Elon Musk doğum günü planı ile şaşırttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Elon Musk doğum günü planı ile şaşırttı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "