Okunma

Elon Musk özür dilemek zorunda kaldı!


18 Temmuz 2018 Çarşamba 15:35
Elon Musk özür dilemek zorunda kaldı!

Bir süredir ettiği skandal sözler nedeniyle sosyal medyada eleştirilen Elon Musk özür dilemek için pedofili dediği dalgıcı aradı. Elon Musk denizaltı tasarımı hakkında Twitter hesabı üzerinden sürdürdüğü tartışmada; dalgıca “pedofili” dediği için hem dalgıçtan hem de temsil ettiği Tesla ve SpaceX şirketlerinden özür diledi.

İngiliz dalgıca “Pedofili” dediği için Elon Musk özür diledi!

Elon Musk özür dilemesinin temel nedeni olarak dalgıç Vern Unsworth’un dava açma ihtimaliydi. Ayrıca aradaki buzları eritmek isteyen Musk, dalgıcı telefonla arayarak özrünü iletti ve hakareti içeren tweet dizisi içerisine de kendisinin suçunu kabul ettiğini ve herkesten özür dilediğini belirtti.

elon musk özür diledi

50’si yabancı uyruklu olmakla birlikte 90 dalgıcın görev yaptığı bu olayda buruk bir mutlu sona ulaşıldı. Çalışmalar sırasında bir dalgıcın da hayatını kaybettiği mağarada mahsur kalan çocuk krizinde, çocukların sağlık durumu günden güne iyiye gidiyor.

Genç futbol takımının kurtarılması için çok ciddi çaba gösteren Elon Musk, tüm bu çabaların sonucunda yapılan hataları telafi etmek üzere özür diledi ve taraflar sakinleştirildi.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Elon Musk özür dilemek zorunda kaldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Elon Musk özür dilemek zorunda kaldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Elon Musk özür dilemek zorunda kaldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "