Okunma

Elon Musk’ın alev silahı Borderlands 3’e geliyor!


29 Ocak 2018 Pazartesi 12:00
Elon Musk’ın alev silahı Borderlands 3’e geliyor!

Gearbox‘ın sevilen açık dünya FPS oyunu Borderlands için devam oyunu bildiğiniz gibi birkaç yıldır geliştirme sürecinde bulunuyor. İlginç konusuyla bizleri Pandora’nın sahipsiz topraklarına bırakan yapım büyük bir sürprizle gündemde. Şu sıralar hayli popüler olan Elon Musk’ın alev silahı Borderlands 3 için düşünülüyor.

Borderlands 3’e Elon Musk Alev silahı geliyor!

Elon Musk’ın kendi Twitter hesabında ardı ardına yaptığı şakalardan sonra Gearbox ekibinden ilginç bir mention aldı. Gearbox‘tan Randy Pitchford, attığı bir tweet‘le alev silahını oyuna eklemek istediğini belirtti.

“Elon – Bu silahı bir sonraki Borderlands oyununa ekleyeceğim. Çok ciddiyim. Eğer silah için bir açıklama yazısı yazmak istersen bunu bana haber et.”

Ardından Musk‘ın kısa cevabı ve Pitchford‘un aynı şekilde karşılık vermesiyle yazışma son buluyor. Doğal olarak, böyle bir yazışmayı sadece eğlence amaçlı görebilir ve Borderlands’in bu konuyla olan ilgisini sorgulayabiliriz.

Ama Borderlands’in kendi içindeki inanılmaz mizahi yapısını düşününce eğer bir silah oyuna eklenecekse, aynen böyle olmalı diye düşünmeden de edemiyoruz.

:: Siz ne diyorsunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Elon Musk’ın alev silahı Borderlands 3’e geliyor!”

  1. Eren Ceyla dedi ki:

    Peki Borderlands 3 ne zaman geliyor?

" Elon Musk’ın alev silahı Borderlands 3’e geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Elon Musk’ın alev silahı Borderlands 3’e geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Elon Musk’ın alev silahı Borderlands 3’e geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "